Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Van 150 l borom ami nem az...

Van 150 l borom ami nem az ízlésemnek megfelelő! Lehet valamivel javítani rajta? Pl öntök (házasítok) hozzá édes bort de mennyit? Esetleg cukor de mennyit?

Figyelt kérdés
Szóval elősször készítettem ennyi bort és hordóba.A probléma hogy több fajta szőllőből készült de főleg fehérből.Mivel hogy nem volt annyi fehér szőllő mustom hogy a hordó tele legyen tettem hozzá vörös szőllő mustot.Igazából a szine nem tetszik a kifort bornak meg lehetne egy kicsit édesebb. A bor nem ihatatlan nem savanyú de nem félédes amit én szeretek.Javíthatok rajta valahogy!
2018. dec. 9. 19:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Én nem értek hozzá, de ezt akkor kellett volna meg kérdezned amikor még nem volt kész, vagyis amikor hozzá fogtál. Az lehet hogy segítene ha jó édes borral kevernéd. De utólag már cukrot biztos nem hozzá tenni.

De hátha erre téved egy borlovag és mint szakértő tud segíteni.

2018. dec. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A must foka 19-es volt és ez lett amire nem gondoltam.De lehet hogy elfog fogyni így is mert azért nem ihatatlan!Nem félédes inkább száraz-félszáraz?
2018. dec. 9. 19:53
 3/5 anonim válasza:
59%
Főzesd ki borpárlatnak.
2018. dec. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Phoney ***** válasza:
39%
Közvetlenül fogyasztás előtt is édesítheted a pohárban ízlés szerint, ez régebben szokás is volt (mint ma a teánál, kávénál). Fölösleges előre becukrozni.
2018. dec. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hideg téli estéken forralt bornak úgy fűszerezed, ahogy neked tetszik!
2018. dec. 17. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!