Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Jó barna sörök magyarország?

Jó barna sörök magyarország?

Figyelt kérdés
Tudnátok olyan barna söröket mondani amiket megéri megvenni a magyar boltokban.
2018. dec. 10. 19:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Deákon van egy nagyon jó kézműves sör bolt..érdemes ott körbe nézned, én a magam részéről nem tudom a neveket megjegyezni, de segítenek, kedvesek. ;)
2018. dec. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

volt egy csepeli is, én sem tudom a nevét

ők feketét is gyártottak..

2018. dec. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem tok nyilatkozni, beütött a könyökpezsgő
2018. dec. 10. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Boltokból csak 4 féle barna sört ismerek, mindenkinek saját ízlése, de azért leírom a saját véleményem:

Dreher BAK - megéri venni, különleges fajta. Egyrészt talán a létező legerősebb magyar sör (7.3%), másrészt az íze: ahogy iszod, egyre keserűbb lesz! Az elején még nagyon minimálisan, de mire elfogy a fél liter, még épphogy iható.

Soproni Óvatos Duhaj Démon - az íze határeset. Félig érezni lehet a sör természetes aromáját, félig viszont kissé fanyarnak tűnik (már persze ha sörre lehet egyáltalán ilyet mondani). A karamellás aromát alig érezni rajta, először fel sem tűnik, csak jobban kóstolgatva koncentrálsz rá!

Borsodi Tüzes - mindenhol inkább vörös sörnek mondják, pedig kinézetre totál barna színe van! :/ Akárhogy is, nekem például abszolút nem ízlett: egyrészt eléggé fanyar íze van, másrészt nagyon túl van vizezve!

Staropramen Dark - még nem kóstoltam, de a cseh söröket ismerve valószínűleg nagyon keserű lehet.

Akárhogy is, a Dreher BAK-ot mindenképp ajánlom, ha esetleg még nem kóstoltad volna!

2018. dec. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Melyik árkategória érdekel? Nagy ipari vagy kraft?
2018. dec. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Dreher Bak

Soproni Démon

Staropramen Dark

Krusovice Cerne

Kozel Cerne

2018. dec. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Kézműves sörök is érdekelnek. Főleg ha tudtok valami helyet Siófok környékén.
2018. dec. 11. 21:33
 8/10 anonim ***** válasza:

A füredi Beer Balatont ajánlom, legjobb sörbolt a környéken. Itt felsoroltam párat:

https://www.gyakorikerdesek.hu/etelek-italok__bor-sor-rovidi..

2018. dec. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
nekem a krusovice barna is bejövős, igaz csak csapoltban ittam :)
2018. dec. 13. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kozel, Szalon Barna.
2018. dec. 14. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!