Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » A csokoládé likőr ivás alkohol...

A csokoládé likőr ivás alkoholizàlàsnak számít?

Figyelt kérdés
Szerintetek az, hogy megiszok néhány pohár csokoládé likőrt az ünnepek alatt, az alkoholizàlàsnak számít?

2018. dec. 20. 17:08
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem rendszeres akkor nem.
2018. dec. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
83%

Alkohol fogyasztásnak számít.

Ha gondjaid vannak az alkohollal, lehet ront a helyzeten. De ha nincs, a napi 3-4x 4cl még a mértékletesség határán belül van.

2018. dec. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen ha ez egy hétre vonatkozik!
2018. dec. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Szerencsére nincs gondom a piàval. Fél éve nem ittam semmit, csak egy 2cl pálinkát és egy évig ki akarom bírni. Utoljára 13 éves koromban volt, hogy ennyi ideig nem ittam, 21 éve. Persze akkor még egyáltalán nem ismertem az italokat, részeg is általános iskola után voltam először. Azért kérdezem, hogy szerintetek ha most innék néhány pohár csokoládé likőrt, és még fél évig semmit, akkor el tudnám mondani magamról, hogy egy évig nem ittam? Mert nálam alkoholnak a sör, bor, pálinka, pezsgő, whiskey stb.. minősül. Mi a véleményetek?
2018. dec. 20. 18:42
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

De, ha alkoholt iszol, akkor alkoholt iszol.


Ha eszem egy felvágottas szendvicset júliusban, de más hús nincs az évben, akkor szerinted mondhatom, hogy egy éve vega vagyok? Mert szerintem nem és eléggé bizonyos vagyok benne, hogy igazam van.


Nyilván nem igazi, kemény alkoholizálás, de alkoholnak attól még alkohol.

2018. dec. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
De a likőr az mégsem olyan alkohol, mint a többi. Olyan, mint ha megennék egy fél csomag bon bont. 🙂 Vagy akkor már az a 2 cl pálinka is megtörte ezt a szép folyamatot? Azzal csak koccintottam és még csak jól sem esett.
2018. dec. 20. 18:56
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

"De a likőr az mégsem olyan alkohol, mint a többi. "


Ugyanolyan alkohol, mint a többi, és még erős is.

2018. dec. 20. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
15 % az alkoholtartalma, az hol erős? 😂
2018. dec. 20. 19:33
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Téged sem az eszedért szeretnek.
2018. dec. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
#9 A szépségemért! 😉
2018. dec. 20. 20:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!