Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Gluténmentes sört hol tudok...

Gluténmentes sört hol tudok venni?

Figyelt kérdés

Jönnek az ünnepek, szilveszter, családi összeülések, s kéne egy kis sör mellé. Az a probléma, hogy glutén érzékeny vagyok, így gluténmentes sör kéne. Pár kocsmát ismerek, ahol van, meg egyetlen egyszer volt 2 üveggel a boltban is.) De azóta egyszer sem)

Egyik boltban sem találok, s nem tudom honnan tudnék beszerezni. Minimum 2 rekesz kéne, s elképzelésem sincs, hol lehet kapni.



2018. dec. 21. 11:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán írd le, hogy az ország (világ?) melyik részéd keresed, az hátha segít válaszolni. De amúgy Lidlben szokott lenni, talán Tescóban is.
2018. dec. 21. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
75%
Egyiptom,Amerika,London. Ott biztosan van.. Nem artana ha leirnad hogy egyaltalan hol laksz vagy ilyesmi
2018. dec. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Chill, nem kell felkapni a vizet:)

Budapesten kéne.

2018. dec. 21. 12:45
 4/7 anonim ***** válasza:
35%
2018. dec. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A Bartókon, a Móricz és a Feneketlen tó között van egy kézműves sörös, náluk van gluténmentes.
2018. dec. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 bellobig ***** válasza:
S
2018. dec. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 bellobig ***** válasza:
100%
Sparban , Lidlben is szokott lenni. Én is ezt iszom, nem rosszak, kicsit drágák. Ha nincs, bár a Sparban általában van, akkor marad a cider.
2018. dec. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!