Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mi különbség lehet egy Törley...

Mi különbség lehet egy Törley alappezsgő, és egy még olcsóbb között?

Figyelt kérdés

pl. most a Pennynél az aktuális év végi akcióban 820 egy Törley, és 444 Ft. egy Mon Amour nevű "sajátmárkás" ami

alapból 600 talán. szóval az utóbb is rendes pezsgő, nem habzóbor, viszont felhomályosítottak régebben hogy az ilyen Törley, BB. és társai is elég alja kategória, ezért kérdezném hogy ilyen szinten mi különbség van olcsó és olcsó között? máshonnan származik, de ugyanaz a kategória?


2018. dec. 27. 18:47
 1/4 Phoney ***** válasza:
35%
A 400 forintos pezsgők a legundorítóbb italok közt voltak, amiket életemben megittam (akkor is illemből...). Vendégségben szoktam találkozni az alap Törleyvel meg BB kiadásokkal, azok egyáltalán nem annyira rosszak, mint ezek. Persze akinek 2000 Ft alatt minden pezsgő egyformán selejt, az úgyis azt fogja mondani, hogy egyformák.
2018. dec. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

Egyenlő a kannás borral.

A mérce szerintem az ezer forint, miképp a bornál is...

2018. dec. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Mi Asti Martini pezsgőt iszunk. Ha egyszer azt megkóstolod, a Törley tényleg alja lesz. Bár biztos van az Astitól is jobb.
2018. dec. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%

Mind egy éppencsak elviselhető minőségű "valami".

A 800 ft-os és a 400 ft-os is.


A kannásbor kategória.

2018. dec. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!