Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » A sör fel tud pörgetni és...

A sör fel tud pörgetni és lehet hányingerem tőle?

Figyelt kérdés
Nagyon régen ittam meg két sört mint na és úgy érzem hogy nagyon felpörgetett plusz mintha hányingerem lenne.
2018. dec. 28. 14:51
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Ezek szerint igen.
2018. dec. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
2 napja nem szedem a gyógyszert és lehet ez volt a mellékhatás hogy felpörögtem tőle. Mert ezek a pszichiátriai szerek nehezen távoznak a szervezetből.
2018. dec. 28. 15:41
 3/10 anonim ***** válasza:
A torofájásra szedett antibiotikum is felerősíti az alkohol hatását. Émelygés, hányinger, gyengeség stb.
2018. dec. 28. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
A sörben levő alkohol gyorsan felszívódik, mert a széndioxid tágítja a gyomorereket. Ami a hányingert okozza, az talán a komló lehet, mert valójában önmagában is mérgező hatása van.
2018. dec. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És mennyi idő alatt bomlik le két 4 százalékos sör?
2018. dec. 28. 16:13
 6/10 anonim válasza:

Felhívom a figyelmedet,ha folyamatosan van benned pszichátriai gyógyszer,akkor jó eséllyel haladsz a légzésbénulás felé,ami nem éppen kíméletes halál!

Jobb választásnak tartom a megelőzést!Az,hogy időnként nem veszed be a szert,ugyanúgy a véráramban marad és kész a baj! A te döntésed,rád bízom!

2018. dec. 31. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
6-os ha jól értem te arra célzol hogy tegyem le a gyógyszert.
2018. dec. 31. 14:40
 8/10 anonim válasza:

igen,semmiképpen ne legyen benned gyógyszer!

Saját magam esetei miatt próbállak megvédeni,csoda,hogy életben vagyok!

2018. dec. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Gyógyszermegvonási tünetekre igyak vagy sem?
2018. dec. 31. 16:16
 10/10 anonim válasza:

Semmiképpen nem ajánlom!Elvonást segítő gyógyszert lehet bevetni,de ahhoz szakember tanácsa szükséges!

Egyébként a megvonás az idegrendszer visszajelzése,miszerint a szervezet elkezdte a visszaállítódást.

Amíg nem jutsz el a dokidhoz addig citromfű teát innék a helyedben és egész nap jókedvű,humoros filmeket néznék elterelés végett.

2018. dec. 31. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!