Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mi tegyek ha iszom, és agressz...

Mi tegyek ha iszom, és agresszív leszek tőlle?

Figyelt kérdés
Me értsetek félre, nem minden alkalommal, de mikor példáúl ott van a barátnőm, akkor borzasztó módon féltékeny leszek, akár a haveromra is. Multkor siekresen sajnos megütöttem a haverom, pedig semmi konkrét nem történt,csak félre vonúltak beszélgetni. Ezzel az a baj ha nincs is ott,van mikor abban lelem az örmöm , hogy valaki belém kössön és tudjak vele veszekedni. Netán verekedni, de ez sose fajul addig. Ez ellen szeretnék tenni valamit, de mit lehetne? Nem az alkohol fogyasztással van a baj, és nem is menyniséggel.

2018. dec. 29. 16:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Ne igyál.
2018. dec. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítő válaszod :'D
2018. dec. 29. 16:54
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg ne igyál! Öreg alkesz tudja már...

Most komolyan: a piálás visszaszorításának a legjobb módja, hogy elkerülöd. Ha ez nem megy, akkor szabályokat kell felállítani magadban. pl.: este 8 előtt nem iszom, hétköznap nem, iszom, stb. Ha sikerül ezeket megtartanod, jó eséllyel normálisan tudsz majd élni.

2018. dec. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha hülye vagy a piától, tényleg ne igyál, mert ha valami olyat teszel, amit később megbánsz, már nem tudod visszacsinálni. Egy buli nem ér annyit, hogy aztán priuszod legyen.

Én például ha egy pohár bornál többet iszok, akkor hányok. Ezért nem iszom többet, mert állat kínos lenne pl. egy szilveszteri bulin lehányni valakit.

Aki nem bírja a piát, ne igyon.

Amúgy ha nagyon kínálgatnak, akkor egészen laza fröccsöt szoktam inni, vagy forralt bort. A laza fröccs az kb. 1 dl rozé+ 2 dl szóda. Néhány fröccsel el lehet lenni. Lehet koccintani vele. És nincs belőle gond.

2018. dec. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Birom az italt, azzal sincs baj, nem remegek érte, nincs az hogy minden nap/héten iszom. Csak néha amikor a haverokkal elmegyünk bulizni.
2018. dec. 29. 17:44
 6/16 anonim ***** válasza:
92%

Tipikus, túl primitív az agyad. Ez annyira jellemző az ostoba emberekre.

Önmagában ezzel se lenne baj. (nem osztanak észt egyformán, mindenkinél van intelligensebb, ez már csak ilyen)


Mint ahogy mondod, hogy nem is az alkohollal van baj.

Ezt is aláírom, tényleg nem az a baj.


A kettő ötvözése, az a gáz!

Mivel agytekervényeket nem tudsz növeszteni, tehát azzal kell dolgozni ami van, egyetlen megoldás marad, a másik oldalt nullára csökkenteni, tehát meg is érkeztünk az első válaszhoz:

Ne igyál.

Amúgy is, roncsolja az agyat. A tiédet már nem kell jobban, gyárilag se egy erőmű.

2018. dec. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
50%

#6: Ezt most nagyon nem találtad el! Az alkoholisták nagy része értelmiségi, nem ostoba. Nem ez dönti el, ki lesz alkoholista!

Kérdező: A haverokkal való italozás során próbálj mértéket tartani! Ne mondd nekik, de próbálj kevesebbet fogyasztani! Ne te vidd a prímet!

2018. dec. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszotokat. #6 Mosolyogtam a válaszodon, nem vagyok egy zseni, de az agyszintem nem is a főldet súrólja. Tetszett jót mosolyogtam rajta! :)

#7 Köszönöm a válaszod, és megfogadom a tanácsod! :)

2018. dec. 29. 18:36
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Azt azért tudod, ha ilyen hatással van rád az ital, akkor jó esélyed van biróságra, akár sittre is. Azt irod, ha iszol. Akkor minden kép az italtól van.


"Nem az alkohol fogyasztással van a baj, és nem is menyniséggel."

Akkor még is mivel, ha az alkoholtól vagy ilyen????


Rám is hatással van az alkohol, képes vagyok tőle bárhol, bármikor elaludni.

Nem iszok, nincs ilyen gondom.

2018. dec. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
82%

"Omnifix "! 6-os vagyok.

Úgy látom te se a legélesebb kés vagy a fiókban, szó nincs arról, hogy az alkoholizmussal kötöttem volna össze.


Már csak azért se, mert a kérdező is elmondta, hogy nem remeg a piáért, ilyen téren nincs gondja... csak amit kikapcsol az alkohol, és ami utána marad, az állat ösztönlény, azzal van baja.


" ott van a barátnőm, akkor borzasztó módon féltékeny leszek, akár a haveromra is."

" megütöttem a haverom, pedig semmi konkrét nem történt,"

" abban lelem az örmöm , hogy valaki belém kössön "



Ezt nem az alkoholizmussal lehet összekötni, szóval ezt te lőtted mellé elég csúnyán.

Ezt azzal lehet összekötni, mennyire nyolja el a pia az embernek az intelligens, önuralommal bíró énjét, és mennyire kerül felszínre a primitív állatias viselkedése.


Mert ha az ember ilyen viselkedést mondjuk a nat.geo-n lát, 4 lábúaknál, az nem meglepő pl a pézsmatulkok esetében.


Félreértés ne essék, ezzel semmiféle sértőt nem akarok mondani, minden egyes embert mélyen az ösztöneik vezérlik, ebben nincs kivétel.

A különbség ott van, kinél milyen nehéz vagy könnyű elnyomni azt az intelligenciát, ami többé tesz minket egy ösztönlénynél.


Elnézést ha sértő voltam, lehet elmondhattam volna 3 -szor ilyen hosszan, szofisztikáltabban is, de nem volt hozzá kedvem, a lényegen meg az se változtatott volna.

2018. dec. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!