Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Leszoknátok az alkoholról?

Leszoknátok az alkoholról?

Figyelt kérdés

2019. jan. 1. 22:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Legalábbis próbálok.
2019. jan. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
En nagyon szerettem inni, de inkabb leszoktam, borzaszto egeszsegtelen mennyiseget ittam mar.. most 5 eve evi kb 2-3x csendes borozgatas ( hazassagi evfordulo, sznapok), akkor is max 1 pohar.
2019. jan. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Fiatal korom ellenére nagy sör ivó voltam naponta 3-4-5 darab sör lecsúszott. Csak úgy itthon filmnézéshez,sorozatozáshoz, "táncoláshoz",íráshoz mert valahogy jobban éreztem magam tőle.

De olyan sokat ihattam hogy már egyszerűen nem bírom tegnapelőtt is megittam egy kis pohárkával kb egy bögrényi se volt és rosszul lettem tőle a szívem fura lesz miatta nem is tudom hogy mondjam.Szóval most már nem fogok inni.

2019. jan. 2. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Mindenképp🤦🏻‍♀️Különben pár év mulva megnézheted magad ha rendszeres
2019. jan. 2. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Soha nem voltam rászokva, legalábbis nem vágyakozom utána feltétlenül. Néha-néha persze jólesik meginni vagy 1 doboz sört, vagy pedig fél deci töményet, de amúgy azt sem rendszeresen iszom, inkább csak hetente kb. 2 napot, szóval abszolút nem esne nehezemre!
2019. jan. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Én ellennék nélküle, bár azért jól esik alkalomadtán meginni pár sört (pláne haverokkal). De azért túlélném ha nem innék.
2019. jan. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Részemről múlt időben - de visszatekintve határozottan jobban jártam így. Mindennapi dolgaim mellé sose ittam, viszont bármi kikapcsolódásra szánt összejövetelen (nem csak olyan tipikus ivós bulin) gyakorlatilag kontrollálatlanul, amíg még épp nem lettem rosszul / el nem fogyott a pénzem.

Igazából nem is egészségtudatosságból hagytam abba, hanem egy - pont a bulizós társaság szétszéledése miatt - elég rossz időszakban, amikor csak még jobban lehúzott. Kb. másfél hónap múlva kezdtem felfigyelni arra, hogy sokkal koncentráltabb és életerővel telibb vagyok, mint az azt megelőző kb. 1 évben :)

Úgyhogy tulajdonképp legfeljebb lelkileg voltam függő, de igen leszoktam róla. Néha még van, hogy hívnak iszogatni, max. 2-3 sörig még jól is esik az íze, de az ennél többel járó hatását valahogy meguntam. Nem is hiányzik az életemből :)

2019. jan. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Leszoknék csak nem tudok.. mindig ott kattog a fejemben egy idő után aztán le is győz, ha meg már elkezdek inni akkor nincs megállás addig amíg bírom ébrenléttel.. de valamennyire sikerült azért visszaszorítanom már ünnepek alatt rossz volt mert akkor nem volt munka aztán itthon egyedül ittam folyton. Ha munka van akkor jobban kibírom hogy ne igyak
2019. jan. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
leszoknék én szívesen, csak sosincs annyi hogy rászokjak :c
2019. jan. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!