Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mi a legjobb módszer/taktika...

Mi a legjobb módszer/taktika a becsiccsentésre?

Figyelt kérdés

Átlagos eset szerintem mindenkinél, hogy összegyűlt a haveri társaság és elterveztük hogy közben hogy iszunk.

Van amikor közülünk valamelyik tart néha egy házibulit is, kb ott is ugyan ez a felállás, úgy vagyunk mint ahogy szoktunk, max lány ismerőseink/még több ismerőseink. Nálunk így szokott ez lenni. Gondolom nem csak itt, de ezt csak egy kis bevezetőnek szántam.


A lényeg a lényeg, amikor elérkezik az a pillanat hogy iszunk, szeretnék Becsiccsenteni.


Hogy érezzem hogy ittam, hogy mosolygósabb fejem legyen, hogy kicsit felpörögjek, hogy érezzem a bulit/társaságot, és hogy jól érezzem magam. Nyílván nem kell részleteznem a "becsiccsentést" de gondolom jobban kifejtem.


Csak az a apró akadály, hogy nekem ez nem sikerül.

Itt nem arra gondolok hogy folyamatosan túl iszom magam, mert nem, pont az ellenkezője. Sosem voltam szarul a piától egyébként.

(Eddig még nem voltam részeg, berúgva, nem is nagyon szeretnék)

Arra gondolok hogy amikor én iszok annak 2 fajtája volt eddig. Becsiccsentem, vagy nem éreztem semmit.

Sokszor volt már amikor nagyon szarul éreztem magam (nem a piától) nem éreztem a hangulatot, a pia hatását, a bulit, a jó kedvet, a szórakozást, hiába ittam akkor sem. Itt meg szintén nem arra gondolok hogy az nap szar napom lett volna, csak egyszerűen nem volt semmi hatása annak amit megittam. Ezért volt szar kedvem. Mert hát egy buliban jól kell éreznie az embernek magát, és egy picit el kell engednie magát. Pia nélkül, becsiccsentés nélkül ez nehezen megy én véleményem szerint.

Max 1-szer 2-szer volt amikor tényleg jól éreztem magam, mert tudtam hogy be voltam csiccsentve, de valahogy ez nem nagyon sikerült mostanában bulikon, társaságban.


Nyílván tudom a szokásost, hogy mindenkinek máshogy hat, valaki jobban bírja, valaki meg nem.

Meg a taktikákat is, hogy így ne keverj, úgy ne. Cukrost ne igyál rá, 20 percenként igyál és a többi.


De úgy még is.



Ezért kérnék tanácsot hogy mi a legjobb módszer/taktika csak is a becsiccsentésre. Ez lehet személyes tapasztalat, vagy általános is.


Remélem érthető volt amit írtam, és előre is köszönöm! :D



#bor #sör #rövidital #ivás #becsiccsentés #Hogyan csiccsenthetnék be? #Mi a legjobb módszer/taktika a becsiccsentésre?
2019. jan. 5. 21:04
 1/1 anonim ***** válasza:
Pl. betárazol sörből és addig bontod a következőt, amíg nem sikerül a művelet.
2019. jan. 7. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!