Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Vissza veszik a boros üvegeket?

Vissza veszik a boros üvegeket?

Figyelt kérdés
Az Auchanba vagy spárba vissza veszik a boros/sörös űvegeket? Ha igen mennyiért? :-)
2019. jan. 11. 18:13
 1/5 anonim ***** válasza:
visszaveszik, de nyugi, nem fogsz belőle meggazdagodni.
2019. jan. 11. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak a betétdíjas üvegeket veszik vissza. A legtöbb boltban (Lidl, Auchan, Tesco ezeket biztosan tudom) pedig csak azokat, amit náluk vásároltál
2019. jan. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem. 6rekesz boros üvegünk van, és 4láda sörös..!
2019. jan. 12. 07:46
 4/5 anonim ***** válasza:
A borosüvegeket általában 10-15Ft-ért szokták visszavenni, kivétel ezalól pl. a Varga bor üvege ami 100Ft. A sörösüvegeket 25Ft-ért de ezalól is van kivétel pl. az igazi Csíki ha jól tudom 60Ft de a lidlben vannak sörök amiknek nem veszik vissza az üvegét. Szóval valószínű 3000-3500Ft-ot kapsz a 4 rekesznyi sörös és 6 rekesznyi borosüvegért.
2019. jan. 12. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Itt nallunk 50ft a sima boros üveg,.! Vissza vittűk és 50ftvolt.
2019. jan. 14. 08:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!