Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Magyarországon az emberek...

Magyarországon az emberek miért nem ismerik a vörös sört?

Figyelt kérdés
Miért csak barnát meg világosat ismerik nagyon sokan, és abból is az alját?
2019. jan. 17. 23:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
92%
Mondjuk mert nem annyira forgalmaznak vagy készítenek ilyesmit errefelé?
2019. jan. 18. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
vagy barna, vagy szőke, a bor vörös, a vörös sört nem értjük.
2019. jan. 18. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Én rózsaszín hoegardent szoktam inni, de az más kategória. Az málnás sör.
2019. jan. 18. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
a vörös sör az kesernyés
2019. jan. 18. 07:48
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
Moretti Birra La Rosa.
2019. jan. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%
Ez a Moretti Birra La Rosa olasz vörös sör és nem keserű, nem savanyú, nagyon finom.
2019. jan. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

én ismerem, és szeretem is :PPP


de most kajak, a társadalomnak az alsóbb rétegei, meg akár a burzsuj kölykök, akik elmennek kocsmázni a zsebpénzből szerinted mit vesznek nagyobb eséllyel, kőbambit, vagy vmi puccosabb, drágább sört, ami az előbbinek a sokszorosa?

2019. jan. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
a kőbányait is szeretem :'D, én mindent megiszok, a kőbányai nem rossz amúgy :'D
2019. jan. 18. 22:57
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Pont ma ittam először, egész finom volt. :)

Bár ez egy különlegesebb darab volt, még ajándékba kaptuk párommal. Talán ezért nem is ismerik annyian - mert nem az olcsóbb, bármikor megengedheted magadnak kategória.

2019. jan. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én csak egyetlen vörös sört ismerek, azt is csak egyszer ittam életemben: Borsodi Tüzes. Soha többé! Azt sem értem, hogy miért vörösnek mondják, mikor kinézetre totálisan barna sör színe van! :/ Én a barna sörök ízéért sem rajongok annyira, és ha esetleg a vörösök íze is majdnem egyforma, akkor speciel nekem abszolút nem is hiányoznak! Ugyanis a Borsodi Tüzesnek kissé fanyar íze volt, és az utolsó kortyoknál már az is tipikusan érződött, hogy mennyire túl van vizezve. Bár ugyanakkor a Háromkirályok nagyon ízlett, és narancssárgás árnyalata miatt az inkább nevezhető vörös sörnek, hasonlít rá, viszont azt meg pont hogy világos sörnek írták az üveg címkéjén, pedig az meg irtó messze áll tőle! Érti ezt valaki? :/

Na meg a barna és világos sörökből hogyhogy csak az alját??? A barna sör valamivel ritkább, mint a világos, de barnából is legfőképp a Dreher BAK és a Soproni Óvatos Duhaj Démon amik először szembeötlenek, de azok különleges fajták! Világosból sem csak az Arany Ászok, Arany Fácán, Kőbányai, Löwenbräu, Steffl stb.. vannak itthon, nem csak azokat kell nézni, nagyon elterjedtek például a Borsodi Mester, Bivaly, és Jeges, továbbá Soproni Óvatos Duhaj IPA, Stella Artois, Staropramen, Pilsner Urquell, Heineken, Beck's, és még sorolhatnám, mindegyik nagyon jó minőségű világmárka!

2019. jan. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!