Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Normális hogy fiú létemre...

Normális hogy fiú létemre rosé kedvenc italom? 19f

Figyelt kérdés
2019. jan. 20. 11:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért? Szerinted mi benne az abnormális?

Ízlések és pofonok ...

Ha egy nő ihat töményet sörrel lekísérve, akkor egy férfi miért nem ihat rosét?

2019. jan. 20. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Valaki a nyers krumplilére esküszik.
2019. jan. 20. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Jobb kérdés nem jutott eszedbe?
2019. jan. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Fiú létedre???!!!


Megtippelem, arra gondolsz, hogy nem mélyvörös a színe?

Hát én még olyan nem igen hallottam, hogy egy ital a színe miatt vált volna tipikusan nőivé, vagy férfiassá...


Egy száraz, savas karakteres, testes, pl villányi rozét mindennek neveznék, csak nőinek nem.

Konkrétan egy kellemesre sikeredett, beért pálinkát előbb neveznék női italnak.


...amúgy meg- az, hogy rozé, az azért valamivel tágabb kategória, mint ha pl azt mondanád, hogy sör.

Lehet a világon vagy 5 millió féle rozé, amik ízben akkora szórást mutatnak, hogy gyakorlatilag semmi közük nincs egymáshoz.

Szóval ez így önmagában, hogy a rozé a kedvenced... hát ez így hülyeség.


Inkább azt próbáld meghatározni, milyen bor a kedvenced. Száraz, édes, testesebb, vagy könnyedebb, illatosabb, fűszeresebb, stb...

Vagy a jellemző szőlőfajtát, amiből készül.

Cab. franc, vagy cab. sauvignon, kékfrankos, merlot, stb stb...


A színe... nagyjából az utolsó szempont.

2019. jan. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%
Mert az a nemfiúk isszák? Mert nekem például nemfiú létemre még csak eszembe se jut beleinni ezekbe a sör-bor-anyámkínja féle keserű kocsmalöttyökbe, és játszani az eszemet hozzá... Köszöntem.
2019. jan. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Tök normális, a rosé népszerű party pia monstanában.
2019. jan. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

persze.


én nő vagyok, és imádom a sört, az abszintot, meg a vodkát nyakalom natúran, hehe. :D

2019. jan. 20. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Kedves egészségedre!


Ízlésekről felesleges vitatkozni.

2019. jan. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
48%

Nekem a tej, mégsem kérdezem meg, hogy normális vagyok-e! Anélkül is tudom, hogy nem teljesen!


Már úgy születtem, hogy imádtam a tejet! Anyám már terhes volt a húgommal, de ez idő alatt sem apadt el a teje, közel 2 éves koromig szoptatott. Már ő sem volt teljesen átlagos. Azóta is imádom a tejet (és a jó ciciket).


Persze nem vetem meg a p betűs inyencségeket sem! A szine nem számít! Vörös száraz vagy fehér édes, - szőke, barna vagy fekete, - Euro vagy dollár, mind jöhet!


Egyébként ha fiú létedre a rozé mellett a lányokat szereted, akkor teljesen normális!

2019. jan. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!