Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen az pia mennyiség...

Milyen az pia mennyiség amitől tuti kidől valaki?

Figyelt kérdés
Vagy milyen italokat kell keverni ajjoz , hogy kidöljön valaki tutira ?
2019. jan. 20. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Absint, wiski.

Persze nem kis tételbe nyomtuk akkor, de totál homály az este. Annyi rémlik, hogy a végén már nem üditővel kísértük vagy kavartuk, hanem egymással, mert ízeket nem éreztünk, meg már mindegy volt. Következő emlék az az, hogy arra keltem, hogy egy sötét helyen vagyok bezárva és mintha valaki lett volna mellettem.

(Csak tudnám mi kellett ahoz, hogy ketten aludjunk az ágynemű tartóban és hogy záródott le)

2019. jan. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
2 deci vodka 4 deci pezsgővel.
2019. jan. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Testsúly + alkohol mennyiség + előzetes kajálás + hozzászokás kérdése.


Aki magasabb, nagytestű abba több belefér.

Olyan is van hogy valaki sokat iszik így felmegy a toleranciaküszöbe.

2019. jan. 21. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hat ha kevered akkor nagy K.O-ra szamithatsz, total kepszakadas viszont nagy masnapossagra is. Palinka,absint ezek eleg utosek. Ha kevered akkor mar szinte mindegy mit mar barmi kiut. Fugg ottol mennyit ettel elotte mert ha egyaltalan nem akkor egy keves is kiut. Attol is fugg mennyire vagy megszokva az ivassal tehat a kezdo vagy akkor hamar kiut.
2019. jan. 21. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez is, mint minden más, nagyon emberfüggő. Volt időszak, mikor kollégával napi szinten fejenként megittunk liter pálinkát, láda sörrel. Ez mellett, komolyan dolgoztunk. Mára meg 2-3 feles, egy sör és teljesen kiüt.
2019. jan. 21. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0,5-0,8l pálinka (hazi 50%) meg raiszol valami likőrt meg esetleg sör ,garantalt a hanyas,masnapossag
2019. jan. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a 15 literes pezsgő is olyan, hogy megfogod, és "kidősz", ha nem vagy kondiban. Annak az üvege másik 15 kg. 30kg-t emelgetni, nem tud minden gyerek.
2019. jan. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!