Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Észleltétek, hogy vannak...

Észleltétek, hogy vannak olyan magas alkoholtartalmú olcsó sörök melyekben finomszesz van?

Figyelt kérdés
Argus? Faxe?

2019. febr. 14. 16:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem észleltem.
2019. febr. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A Faxe mióta olcsó? Pont hogy az egyik, ha nem a legdrágább sör, ami boltban kapható! De ebben persze nagy szerepe van a magas alkoholtartalomnak is! (10%)

Amúgy én sem észleltem. Igaz, konkrétan ezeket még nem kóstoltam, de olcsó sörből például a Rocky Cellar-nak csak a természetes söraromája érződik, keserűnek nem igazán mondható, illetve ugyanezt éreztem még az eredeti recept szerint készült világos Kozel-ben is! Ami pedig nem ízlett, abban is inkább csak fanyarabb sörízt éreztem, finomszeszt nem! (Heineken, Zipfer, Borsodi Tüzes - ráadásul ez utóbbi túl is volt vizezve)

2019. febr. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!