Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » A Karpackie jó sörnek számít?

A Karpackie jó sörnek számít?

Figyelt kérdés
2019. febr. 14. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
A Karpackie amolyan Kőbányai-minőségű sör a lengyeleknél. Főleg exportra gyártják, ott nem nagyon isszák mert hasonló árban milliószor jobb söreik vannak.
2019. febr. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
26%
Olyan nincs, hogy JÓNAK SZÁMÍT-e, mindenkinek saját szája ízlése! Kóstold meg, és majd eldöntöd! Sokszor persze a márkát is nagyon meg kell fizetni, de az csak a gyártó reklámja, nem azon múlik a dolog!
2019. febr. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem számít jó sörnek. Már ha arra a 9%-os borzalomra gondolsz. Ha csöves lennék és hánynék a bor gondolatától is, akkor tuti ilyet szopogatnék valamelyik aluljáróban.
2019. febr. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
én 4%-osat láttam boltban oO
2019. febr. 14. 19:45
 5/6 anonim ***** válasza:

A Karpackie Pils 4%, a Karpackie Premium 5%, de ha csak simán annyit írsz be gugliba, hogy Karpackie, akkor alapból a 9%-ost adja be az első néhány találatban.

De most komolyan: ennyire spórolni akarsz néhány száz forintot??? Ne hari, de ez röhej: ott volt előtted a boltban, és ahelyett, hogy megvetted volna kóstolóba, inkább utólag itt kérdezed! Pedig ez nem egyértelmű, mindenki saját szája ízlése!

Én se vagyok gazdag, nem szoktam szórni a pénzt, és r#hadt drága volt, de mégse sajnáltam egy alkalommal fél liter sörért 450 Ft-ot, hogy megkóstoljam a Paulaner-t!

2019. febr. 16. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nem
2019. febr. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!