Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mitől lehetett kívül penész a...

Mitől lehetett kívül penész a sörösdobozon?

Figyelt kérdés
Nemrég a boltban vettem néhány doboz sört vegyesen, de közülük az Ottakringer-t felbontás nélkül azonnal kidobtam, mert itthon észrevettem, hogy kívül a doboz tetején, a perem alatti vájatban szürkés-fehéres penészgolyók voltak. Pedig a szavatossága még fél évig jó lett volna, a doboz is sértetlen volt, nem szivárgott sehol, és végig levegőn volt, mert a polcon lévő rakásból egy felső dobozt vettem le. Mitől lehetett penészes a doboz, főleg a boltban, ahol ugyebár az eladóknak időnként ellenőrizniük kéne a termékeket?

2019. febr. 19. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az alu doboz nem fog neked penészesedni. Valamiről oda került. Lehet más termékről amit vettél. Vagy nem is penész volt. De maga a fém a büdös életben nem fog megpenészesedni.
2019. febr. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
88%

Ráfolyt valami, és az penészedett.

Legközelebb mosd le hypos vízzel, oszt' jó napot!

2019. febr. 20. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Legközelebb a kapumon dobd be, semmi baja nem volt. Szerintem is rákerült valami, az volt a hunyó, esetleg a sörgyárban szétment egy doboz és sör került rá, ilyen előfordul.
2019. febr. 20. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem penész volt az.Madár sz.r lehetett.
2019. febr. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Annak a sörnek kukában a helye, de ha netán normális sörön is ilyesmit látsz, tényleg csak egy mosogatás. Reméljük azért valahol egy guberáló elégedett volt a munkásságoddal. :)
2019. febr. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!