Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Létezik olyan alkohol amitől...

Létezik olyan alkohol amitől nem könnyű hányni?

Figyelt kérdés
Nagyon könnyen hányok és nekem ez miatt korán vége van a bulinak. Tequila, pálinka és társai borzasztóan kicsinálnak kis mennyiségben is.
2019. márc. 3. 09:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
71%
egyél mellé folyami kavicsot
2019. márc. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
72%
Sok eszed úgy sincs , akkor mindegy mit iszol.
2019. márc. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
sör?
2019. márc. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
Amelyiket nem fogyasztottak el, attól biztosan nem lehet hányni!
2019. márc. 3. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
78%

Mekkora amatőr vagy... teljesen rossz a megközelítésed!


Mi az, hogy emiatt korán vége a bulinak??!!

Na, akkor mondom a megfejtést! Innentől kezdve az első hányás jelezze az igazi buli kezdetét! :D

2019. márc. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%
Ital nélkül is lehet jót bulizni, sose értettem minek ehhez valakinek inni.
2019. márc. 3. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Én is hányok az alkoholtól. Amiket felsoroltál, azok konkrétan ahogy lemennének, már jönnének is vissza.

Nem vagyok nagy bulizós, de ha iszom, akkor 1-2 sör, 1-2 pohár bor, vagy alma cider, amitől még nincs bajom. Nagyon rosszul tudok lenni, így inkább nem kockáztatok meg többet.

2019. márc. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Phoney ***** válasza:
94%

Nem az ital fajtájától hánysz, hanem attól, hogy odavertél a gyomrodnak. Ilyen jellemzően akkor történik, ha teleiszod magad töménnyel evés és/vagy folyadékpótlás nélkül, vagy ugyanez borral, ha nem bírja a gyomrod a savas dolgokat.


Plusz pont, ha olyat iszol, ami egyáltalán nem esik jól, és úgy kell leerőltetned, na akkor igazán könnyű hányni. Jellemző eset, mikor tizenévesek erőltetik magukba a szart (mert arra van keret, illetve fogalmuk sincs, mit kéne venni adott pénzből), aztán nem értik, amikor az undor kihajtja belőlük.


Sokan persze akkor is hánynak, ha simán csak túl részegek lettek, de úgy látom, nem ez a problémád.

2019. márc. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nincs mese, ki kell kísérletezned, hogy mit bírsz. Már persze ha ragaszkodsz az iváshoz.
2019. márc. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Phoney jól mondja, mikor tizenéves voltam nálunk is csak olcsó sör meg olcsó bor volt illetve Royal, Kalinka, Hubertus mert ezekre volt keret. Így természetes hogy a legtöbb buli hányingerrel vagy hányással végződött. Hubertusnak az ízével nem volt bajom de mivel édes ezért émelyítő a gyomornak, a Royalt meg a Kalinkát pedig a mai napig nem szeretem ezért azok meg a szar ízük miatt tettek be, az alsópolcos édes borok meg akár flakonos akár üveges mindennek a legalja.
2019. márc. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!