Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen alkoholos itallal...

Milyen alkoholos itallal célszerű kezdeni, hogy ne üssem ki magam?

Figyelt kérdés
Ittam már alkoholt, kóstoltam egy-két italt és van, ami ízlett, de csak nagyon ritkán került erre sor és akkor is inkább csak “mutatóba”. Eddig nem nagyon volt olyan társaságom, akikkel ihattam volna (a barátaim nem isznak, a csaladomban pedig ez egy kényes téma), de most több olyan barátom is van, aki azért szívesen eliszogat egy-egy találkozás alatt, ami nekem sem lenne ellenemre. Viszont tekintve, hogy nem nagyon van “tapasztalatom” vagy “rutinom” (nem tudom, hogy ezt hogyan mondjam :) ) az ivásban, azért szeretnék picit óvatosabban kezdeni, hogy azért ne csapjam ki magam rögtön, mert az azért egy cseppett gázos lenne.
2019. márc. 4. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak bort vagy csak sört. Töményt ne.
2019. márc. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
65%

Én mondjuk azt a részét nem értem, hogy miért nem lehet baráti társaságban is csak egy üdítőt meginni?

Miért ciki? Hiszen magad leírod, hogy a barátaid sem isznak és attól még jól érzitek magatokat egymás társaságában.

Nyugodtan lehetsz kivétel egy ivós társaságban is.

De ha mégis inni akarsz, akkor ahogy előttem írták és ne keverd!

2019. márc. 5. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem érzem cikinek, ha nem iszom. Szimplán szeretnék alkoholt inni, mert van, ami ízlik és adja is magát a dolog, ha pl. beülünk egy bárba vagy ilyesmi, hozzáad a hangulathoz. Eddig is ittam volna, de nem volt kivel, egyedül pedig nem áll neki az ember.
2019. márc. 5. 08:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Legjobb kedzőpia szerintem a sör vagy a fröccs, de ha töményet iszol nem túl erősre keverve valami üdítővel az se ver le hamar a lábadról. Bort magában kezdőként nem javasolnám, nagyon savas és ha 1-2 pohárnál többet iszol árthat a gyomornak és hányingered lehet. Töményből tisztán meg túl könnyű sokat meginni rövid idő alatt és ha tapasztalatlan vagy valószínű meg is teszed (én is azt tettem anno) és ez elég veszélyes, könnyen lehet hogy egyszerre üt be és nagyon rosszul leszel.
2019. márc. 5. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!