Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Tudnátok valami olyan alkoholo...

Tudnátok valami olyan alkoholos italt mondani ami magában fogyasztva is nagyon finom? Részletek lent

Figyelt kérdés

Ezeket biztosan nem szeretem,próbáltam: pálinka(tömény alkohol íz borzalom),vodka(tömény izetlen alkohol semmi extra),brandy(spanyol huh nagyon erős izek voltak borzalmas emlék),bor(sehogy sem jött be az izvilág egyik esetében sem), sör(ez amit a legjobban utáltam minden alkalommal a keserű gusztustalan íz), whisky(utálatos nem az én izvilágom)


Amik inkább pozitivak voltak: Pezsgő szénsav feldobta mégha nagyrészt nonamek voltak is, édesebb rumok(noname cucc),illetve ami valaha legjobban bejött az a likőr 43 keverve bármihez hozzáadom isteni finom ital lett, főleg tejjel, mint mekis milkshake, de gyümölcslével is nagyon jó, a probléma az hogy magában viszont ihatatlan élmény hányinger keltően szirupos!!! A pezsgőt meg nem egy emberre szabták, 7dl az sok egy alkalmora és nem igen lehet eltárolni mert tönkre megy, meg másrészt annyira nem rajongok érte!!!


Szóval valaki tudna nekem vmi önállóan finom alkoholos italt, ami tényleg magában fogyasztva is felejtheteteln élményt nyújt? Tehát olyasmit ami egyfajta finom édesség jelege van és magában is iható tehát ne likőr szirup legyen(10-30g+ cukor dl nagyon sok)! Meg ugye tényleg olyan izélményt várnék ami különleges, tehát nem egy krémlikőr ami kb kávé jelleg kis alkohollal. Van vmi ilyesmi?


A rumok közül a diplomatico reserva exclusivról jókat hallottam azt érdemes lenne megpróbálnom?



2019. márc. 6. 20:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
92%

Esetleg a jägermaister?

Rumból ajánlom a captain morgan goldot,nekem nagyon bejön :D ha érdekel likőrök közül pedig próbáld meg a bailey's originalt.

2019. márc. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
84%

Alma cider. Nagyon finom szerintem.

Én sem szeretem az alkohol ízét és a gyomrom is elég érzékeny, de ettől semmi bajom nincs és ízlik is.

2019. márc. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Nálam a száraz vörös bor.
2019. márc. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
jéger az nekem nagyon gyógynövényes volt, nem szeretem a gyógynövényes izeket. A baileys is próbáltam, ott még épp ellenkező volt a baj, keverve BORZALMAS ELVESZIK AZ IZE 17% kevés, viszont magában vhogy kilógott egy enyhe kellemetlen mellékíz és nem tartottam különlegesenek, olyan túl egyszerű,tehát ízben gyenge egy tolvonás.
2019. márc. 6. 21:25
 5/19 anonim ***** válasza:
limoncello?
2019. márc. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Sör, bor, whisky, rum, ezek mind finomak (és ezek csak azok, amiket én szeretek).

Persze nem Sopronit, Dankó Pistát meg Ballentines-t kell kóstolni, ez is tény.

2019. márc. 6. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Malibu
2019. márc. 7. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerűen nem neked valóak az alkoholos italok. Te magát az alkohol ízét utálod, ami lehetetlenné teszi ennek a kérdésnek a megválaszolását. Engedd el bro.
2019. márc. 7. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Ülh be egy komolyabb bárba, a mixertől kérj valami koktélt az igényeiddel. Ha bejön akkor onnét tudsz mit inni. Amúgy próbáld meg a fröccsöt édesebb febérborból sprite-al vagy ilyesmivel.
2019. márc. 7. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
64%

A vodkát csak az oroszok isszák önmagában szerintem. Kevés vodka citromos schweppes-el finom jól behűtve, nem érezni ki az alkohol ízt, de be lehet tőle mulatni.

A Hubertus 33 szerintem nem annyira intenzíven gyógynövényes ízű, mint a Jager. Kissé szirupos, de kellemes.

2019. márc. 7. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!