Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Nem bírom az alkoholt?

Nem bírom az alkoholt?

Figyelt kérdés
Ha csak egy sört iszom, akkor is kb 1 órán belül úgy fel szoktam fújódni, hogy már szinte élvezhetetlen az este további része...ez másnap délelőttre szokott elmúlni, hasfájással, olykor hasmenéssel is jár, minnél többet iszom, annál rosszabb. Minden alkohollal így van. Kb fél éve kezdődött. Van erre valami megoldás, vagy törődjek bele, és ne fogyasszak alkoholt?

2019. márc. 8. 22:30
 1/4 anonim ***** válasza:
88%

Hát, akkor törődj bele...

Én is megvagyok nélküle.

2019. márc. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
43%
Vizsgáltasd ki magad alaposan, háziorvostól kérj egy vérvételt, és hozzá átfogó laborvizsgálatot, csak rutinképp, ez valami más lesz! Ha előtte bírtad, és csak fél éve nem, akkor allergia nem lehet, és a hozzászokás miatt a szervezetednek is bírnia kéne, így most valami nincs rendben, az tuti!
2019. márc. 8. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Rendben! Én is ilyesmire gondoltam. Köszi!
2019. márc. 9. 06:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kell inni, meglehet lenni nélküle.
2019. márc. 9. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!