Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mennyire kórós ha heti 1x...

Mennyire kórós ha heti 1x berugok minden héten? Ti milyen gyakran szoktatok?

Figyelt kérdés

Péntekente buliba vagy egyedül de kb 5-6 deci tömény lemegy,illetve ezenkívűl kisebb mennyiség,2-3 sör vagy 2-3 feles is a többi napon,heti 2 max 3 napot hagyok ki.

Ez mennyire kóros?Ti hogy vagytok ezzel?

25/F



2019. márc. 21. 19:12
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
85%
Kezdo alkoholista, sok sikert hozza!
2019. márc. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
85%

Igen, ez már alkoholizmus.

Csak így tovább!

2019. márc. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%

Ez valóban alkoholizmus. Károsítja a szívet, májat. Korai demenciàt okozhat, ha a màjzsugor, szìvinfarktus, gyomorfekély nem visz el hamarabb.

A rendszeres alkohol fogyasztás kőkeményen roncsolja az egész szervezetet.

A másik jellemző dolog, hogy az emberi kapcsolatok is megromlanak, a környezet nem toleràlja.

Szerintem érdemes lenne segítséget kérni és leszokni, az egész életed tönkreteheti, nem éri meg.

Ha havonta 1x buliban iszol pár felest, ok. De ha 2-3 naponta iszol és hetente egyszer 5 decit, akár egyedül is, az már alkoholizmus.

2019. márc. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%
Kóros. Nem vagyok vele sehogy mert nem elemi része az életemnek a berúgás.
2019. márc. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
82%
Tégy egy szivességet és ne házasodj meg, illetve ne vállalj gyereket. Már így is túl sok megvert feleség és gyerek van akik rettegnek a lecsúszott alkoholista apjuktól/férjüktől.
2019. márc. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
74%
Hagyj fel az alkohollal, még meg fogod bánni, ha így folytatod.
2019. márc. 21. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
92%
5-6 deci tömény már magában sok. Kóros. Még nem remegsz az alkoholért, de feszegeted a határokat. Az egyedül ivás nagyon veszélyes.
2019. márc. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
91%
Kezdődő alkoholizmus vagy már alkoholizmus... Tedd le amig nem késő
2019. márc. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
77%

Kezdetleges alkoholizmus, brávó! :( Lehet fogadni, hogy az életeddel mi fog történni előbb: tönkremegy vagy véget ér?

Én is szeretem a jófajta piákat, de az egész nem ér annyit, én például berúgás nélkül is könnyed és derűs leszek, pedig bírom az alkoholt! Hetente 1-2 alkalommal iszom, és alkalmanként is csak 1 vagy ritka esetben max. 2 doboz sör, VAGY max. másfél deci tömény, és ez utóbbi még ritkább eset, illetve eleve nem is keverem őket, vagy ez - vagy az!

Persze olyan is többször előfordul, hogy 1 hétig abszolút nem iszom alkoholt, mégsem baj, megvagyok nélküle is!

2019. márc. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
77%
#9:) Csápolod te rendesen:)
2019. márc. 22. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!