Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Szerintetek ez létező jelenség...

Szerintetek ez létező jelenség lehetett, vagy nagyzolt a lány?

Figyelt kérdés
19 éves nagyvárosi lány olyat szólt hogy 15 feles után kezd berúgni. nem poénból. nem tudom az italozási szokásait, de ha azt vesszük az 7,5 dl tömény ez létezik? nekem 1-2 esetem volt fiúként (én huszas éveimben vagyok) hogy egy este alatt letoltam fél liter töményt +1-2 sört, de az már nagyon durvulás kategória volt és a beszámíthatóság vége felé, ennél többet el nem tudnék képzelni főleg lánynak
2019. márc. 21. 21:00
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
utólag pontosított most a leányzó hogy felesben az újabb mérték szerinti 2 centesre gondolt
2019. márc. 21. 21:02
 2/19 anonim ***** válasza:
van aki jobban bírja
2019. márc. 21. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
3 deci töményet azért már a lányok is megérzik, nem? szerintem ahhoz képest még viszonylag így is jól bírja, nekem évekig ennyi volt a határom pedig nem vagyok lány
2019. márc. 21. 21:09
 4/19 anonim ***** válasza:
Hát attól függ mit és mennyi idő telik el 2 feles között. Pl én simán megtudnék inni 15 tequilat egész este alatt ha közben iszok vizet meg eszek hozzá.
2019. márc. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
72%
Én azt mondom hogy igen lehet még azt a 7,5 dl is, nem nagy cucc, "a lányok manapság úgy isznak mint az apjuk, a fiúk úgy sminkelnek mint az anyjuk"
2019. márc. 21. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

20-22 éves korom körül volt egy időszak, amikor 4-5 felest (akkor még klasszikust) simán letoltunk baráti társasággal egy-egy este alatt, kísérőnek meg hardkoktélokat ittunk (sokat!), amikben 3-4 féle pia minimum van. :) És alig pár óra alatt, sose voltunk hajnalig bulizósok.

Sose voltam olyan részeg, hogy ne tudjak magamról, sőt még olyan se nagyon, hogy hánytam volna. Persze, eléggé berúgtunk, de mindig saját lábon mentünk haza.


Hozzáteszem, sose voltam nagy piás, az egyetemi bulik jók voltak, de azóta is ünnepkor iszom, meg koncerten vagy hasonlón, évi 2-3 alkalom max.

Ma már elképzelni sem tudnám, hogy ennyit igyak, volt 1-2 éve olyan, hogy lementünk nosztalgiázni a csajokkal, a második koktélnál feladtuk, annyira nem esett jól. :) Felnőtt fejjel azt mondom, csoda, hogy sose lett bajunk.


De kérdésedre a válasz, nem lehetetlen, nagyon sok mindentől függ, hogy ki hogy bírja a piát, testalkat, kor, emésztés...

2019. márc. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

3 deci az már inkább hihető. Persze aki gyakran iszik az jól hozzászokik meg rendesen bekajálva megint csak jobban lehet bírni, de egy 19 éves lány akkor se valószínű hogy 7.5 decit meg tud inni, főleg ha normál súlyú a csaj. Én eléggé szokva vagyok a piával és közelítek a mázsához és így szoktam 7-8 decit meginni nagyobb bulikon, de azt is úgy hogy kb. 10 óra alatt és a végén rendesen látszik rajtam, ha 5-6 óra alatt megiszok ennyit az képszakadás meg hányás.

24/F

2019. márc. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
#3 én az 1 kortyot is megérzem, de van aki a 2 decit sem
2019. márc. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
75%

Kedves Kérdező!


Itt többen is saját példájukat mesélték el, hogy mennyit bírnak.

Nos, szórakozóhelyeken a tömény italokat vizezik! Tehát aki 15 felest benyomott, az valójában jóval kevesebbet ivott meg. Így már érthetővé válik minden.

2019. márc. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Hát ha a 15 feles, az tényleg feles (tehát legalább 40% körüli, 4-5 centiliteres adag), akkor ez egy ótvaros nagy kamu. Ez már az alkoholmérgezés kategória, már ha nem este 6-tól iszik másnap reggel 6-ig.
2019. márc. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!