Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mit egyek, igyak hogy jobban...

Mit egyek, igyak hogy jobban birjam az alkoholt?

Figyelt kérdés
Hallottam hogy sok zsirt es elesztot kell enni ivas elott, ez igaz?
2019. márc. 22. 17:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Vagy pl.: ne igyál, ha nem birod.
2019. márc. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Zsíros kenyeret savanyú uborkával
2019. márc. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Hízzál. Én az évek alatt felszedtem 20kgt, előtte egy pohár bortól sem tudtam, hogy hol vagyok. Most negyed óra alatt ledőtök húzóra 10 kupica 15%os rövidet és csak kicsit szédülök.
2019. márc. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ne igyál, kérlek. A szervezeted jelez, hogy nem bírod, nem jó hatású rád nézve. Igyál egy kicsit és örülj a társaságnak. Végy példát Petőfiről, aki írta a vidám bordalokat, de fennmaradt róla, hogy egyáltalán nem bírta:)
2019. márc. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
60%
Igyál kevesebbet. Vagy ez vmi verseny, h ki tud többet inni???
2019. márc. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

Az utolso mekkora tanacsot adott xD

Akkor mar inkabb forduljunk Bartoshoz, o jobb tanacsokkal lat el.

Tehat egyel vattat es az igy belulrol nagyba adagolja majd a csalkoholt, felszivja az alkoholt es szepen lassan adagolva szinten tart.. A masik meg hogy naponta kell inni, es akkor fogod birni. Minden nap melegitesket 2 deci tomeny reggelire, lehetoleg olcso es szar legyen, jot tesz az agynak.

Nap kozben izles szerint, cimbora, vagy arany koma bort nyelintsel, 2 litert, ez eleg lehet eleinte egesz napra.

Ha koveted ezt az eddzestervet akkor 1 honap mulva jelentos javulast tapasztalhatsz.

2019. márc. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Amikor elkezdtem irni az utso komment meg az volt aki a hizast ajanlotta... arra gondoltam hogy nagy tanacs.
2019. márc. 22. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz berúgni, akkor minek iszol??
2019. márc. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha jól laksz valami zsíros kajával és egy-két fajta piát iszol, mellé sok vizet, akkor jobban fogod bírni.

De kérdés, hogy ez mire jó? Gondolom tizenéves vagy és most ez a menő. Később inkább ciki lesz inni, de majd rajossz

2019. márc. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Élesztőt?! A zsíros kaja rendben. Amúgy meg ja, annyit igyál, amennyi még nem gond. Ezt sajna ki kell tapasztalnod, hogy mennyi.
2019. márc. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!