Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miért van hányingerem a rövid...

Skull12 kérdése:

Miért van hányingerem a rövid italoktól?

Figyelt kérdés
Röviden! Meg iszok egy 800 Forint/liter árú bort... Nincs gond meg iszok egy 3000Ft/ liter árú bort... Nincs gond... Veszek egy Jim Beam Whiskyt 9000 Forint /Liter áron és öklenedezek tőle...El kap a hányinger... Hirtelen nagyon sok nyál lesz a számban. És ez van a pálinkánál is. Szeretném inni... Viszont sajnos nem tudom....mi lehet az oka? Mennék egy jó házibuliba, de annyit nem tudok inni, hogy a szégyellősségem el múljon 19 éves vagyok.... Valami baj van a szervezetem el? Jah... Unicum...na attól nem csak hányingerem van, de tudok is hányni. Válaszokat köszi, ha tud valaki megoldást, akkor segítsen.

2019. márc. 22. 20:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok, de rájöttem úriemberek bort isznak.
2019. márc. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ami nem megy, azt ne erőltesd.
2019. márc. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Zsu0217 válasza:
100%
Tuti nem a sav lesz sok a szervezetedben a rövid italoktól, mert akkor a bortól is sok lenne. Hanem egyszerűen rosszul esik, ezt jelzi a hànyinger is, hogy nem kell az az ital neked, tehàt tènyleg ne erőltesd! Első vàlaszolóval is egyetèrtek, hogy Úriemberek bort isznak. Ìrom ezt neked èn is nőkènt. Amúgy csak bort iszok alkoholos italokból. Szègyenlős meg ne legyèl! Minek az az èrzès egy buliba? Szègyellje magàt az aki tök rèszeg ès hazamenni sem tud egyedül😀
2019. márc. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem azért,mert túl édesek.Ezért sörrel le kell öblítenem,és csak az alkohol hatását érzem,nem az édességet.
2019. márc. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Bár sokak szerint szentségtörés ilyen drága piánál, de idd higítva, ha nem bírod. Nekem sem bírja a gyomrom, max egy-két felest, de utána muszáj leállnom, mert nagyon elkezd égni.

Az Unicumtól amúgy kb 10-ből 8 embernek hányingere van, én alig ismerek valakit, aki meg bírja inni, olyat meg nem is, aki kifejezetten szereti is.

2019. márc. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az Unicumot kifejezetten szeretem. A borért viszont nem vagyok oda.Azt is megiszom.De legtöbbször fröccsöt vagy forralt bort csinálok belőle.Mindenkinek más az ízlése.

Ha undorodsz a töménytől, akkor ne idd.Ennyi.Ez a megoldás.

Azt írtad,hogy a borral nincs problémád.Hát idd azt.Attól is le lehet részegedni.

2019. márc. 23. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
A whisky és az unicum pont két olyan karakteres ital, amit sokan nem bírnak. Kóstolj meg más rövideket is. Ha pedig mindegyiktől rosszul vagy, akkor vagy keverd be őket, vagy inkább ne igyál rövidet.
2019. márc. 23. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szívesen innám, ha bírnám.
2019. márc. 23. 09:29
 9/10 anonim ***** válasza:

# 8


De nem bírod.Ezért nem érdemes erőltetni.Bizonyára van olyan étel amit nem szeretsz.Gondolom azt sem próbálod ökölbe szorított kézzel, erőszakkal letuszkolni a torkodon.

Elfogyasztasz 2 liter bort (az kb. olyan mintha meginnál fél liter töményet). Ne mond,hogy annyitól nem lazulsz el.

2019. márc. 23. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
56%
A szervezet védekezik. Az alkohol bár kevesen tudják, méreg.
2019. márc. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!