Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Az lehet hogy egy kocsmában...

Az lehet hogy egy kocsmában nem rendes unicum van?

Figyelt kérdés
Más az íze,mint amit boltban lehet kapni.Meg sok más tömény italnak is,gyengébb meg az íze is rosszabb.Valaki kifőzi olcsón,és felvásárolják?
2019. márc. 24. 07:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Elvileg nem lehet, hiszen jövedéki termék, standolni is kell záráskor.
2019. márc. 24. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

Nem lehetne más az íze, mert ők is ugyan azt mérik ki.

De amúgy a legtöbb kocsmában pacsmagolják, valamivel higítják, hogy többet tudjanak eladni. A városban ahol kolis voltam 1 kicsmába nem higították csak a piát, de ott lehetett biliárdozni, csocsózni, volt zenegép, szóval nem csak a piából volt bevétel, hanem ezekből is. De ugye mivel főleg fiatalok jártak ide nem is érte volna meg, mert inkább csak energia italoztunk és a sör ment esetleg, de volt olyan este, hogy boroztunk és ott vettünk egy teljes üveggel.

Szerintem keress másik kocsmát, vagy vedd meg boltba, vagy ne igyál ilyeneket, csak ami nincs felbontva.

2019. márc. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
8%
Nem lehet.
2019. márc. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sok helyen vizezik.
2019. márc. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mamámnak régen kocsmája volt. Előfordulhat, hogy az nem tiszta unicom, hanem fel van vizezve.
2019. márc. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja vizezni szokták, illetve azt hallottam hogy a szabadkai piacon szoktak hamis italokat árulni, ami külsőleg nagyon hasonlít az eredetire de nem olyan jó. Mondjuk nem tudom hogy ezt így bemernék-e vállalni egy kocsmába. Ha igen, és kiderül elég csúnyán megbűntetik őket.
2019. márc. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Most már olyan aromákat is lehet kapni, hogy nehéz az eredetitől megkülönböztetni. Keressetek rá a Prestige aromára, csodát láttok.
2019. márc. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Amikor a Zwcknak dolgoztam, az egyik trükk az volt, hogy gyártottunk olyan italokat amiket a kocsmárosok azért vettek, mert az erősen ittas vendég már minden szart benyelt. Nem vicc. Tettünk bele apait-anyait. Erőspaprika kivonatot és zölddió levlet is, mikor mi kellett.


De az igazi trükk az volt, hogy a sznoboknak eladtuk a túlárazott italt Unicum néven. A vicc az volt, hogy kb ugyanazt megkaptad feleárban is, ha nem unicumot kerestél, és kevésbé voltál fszfej sznob.

NEm tudom, te melyik kategóriába tartozol...

2019. ápr. 5. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

#8: Ez így elég kiábrándító az Unicum legendájából, és eszembe juttat egy viccet:

A zsidó bortermelő halála előtt azt mondja a fiának:

"Fiam, elárulok egy titkot: bort szőlőből is lehet csinálni."

2021. jún. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!