Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ha mindennap iszok alkoholt,...

Ha mindennap iszok alkoholt, és ez rutinná vált, akkor alkoholista vagyok?

Figyelt kérdés
Mindennap be vagyok rúgva.
2019. márc. 28. 15:02
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Igen, az vagy.
2019. márc. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagy az, akkor vagy az, ha egy napig nem iszol és elvonási tüneteid vannak.
2019. márc. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha ez huzamosabb ideje így van, akkor jó eséllyel az vagy.
2019. márc. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
Megtudhatod. Állj le mondjuk egy hónapra. Ha sikerül akkor talán nem.
2019. márc. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha nem csak simán iszol mindennap, hanem mindennap be is rúgsz, akkor igen, mert ez akkor azt jelenti, hogy képtelen vagy mértéket tartani és időben leállni!

Próbáld meg azt, hogy egy hétig abszolút nem iszol alkoholt, és utána is csak heti 2-3 nap, de akkor se berúgásig, ha ez sikerül, akkor csak kicsit elszaladt veled a ló, ha viszont abszolút nem bírod ki, akkor egyértelműen kemény alkesz vagy!

2019. márc. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igen, az vagy, szerintem ez valahol ott kezdődik, hogy mindenféle apropó nélkül minden nap iszik valamit az ember.

Próbálj ki egy tiszta hónapot. Én annyira elszoktam (pedig "csak" hetente egy iszogatós nap volt), hogy most abszolút nem kívánom, és ritkábban iszom.

2019. márc. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!