Royal vodka+Topjoy?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Mit gondoltok a Royal Vodka+ alma-málna-mentás topjoy "koktélról"?Illetve ha itt tarrunk ki milyen receptet ajánl Royal Vodkara?(A Vodka-narancson kivűl)

Válaszokat előre is köszi



2019. márc. 28. 19:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
inkább topjoy kaktusz
2019. márc. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Na, most megmozgattad a fantáziám, valamikor muszáj lesz kipróbálnom. Topjoy-val még sose kevertem.

Ittam már vodkát valami random márkájú ice teaval, szerintem nem volt olyan rossz, de kimagaslóan jó se.

Ami viszont elnyerte a tetszésem az a sprite + vodka. Szerintem finom. :)

Igaz, általában nem royal, hanem valami alacsonyabb árkategóriás vodkát iszok, de nézzétek el, csóró vagyok. :D

2019. márc. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Pl vodka-gyömbér, de elég sok mindennel lehet keverni. Mondjuk ezt nem ajálnom, ha jót akarsz magadnak, csak példa, az oroszok (nem Royal, hanem igazi orosz) vodkát szokták keverni pezsgővel. K.O. :D
2019. márc. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Vodka + Sprite nagyon jó

Szerintem amit te írsz, az is jó lehet. Egyszer kipróbálom :D

2019. márc. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Még egy szavazat a vodka sprite ra:D

Meg a Vodka+dinnyés topjoy az is adja

2019. márc. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%
Vfanta vadmálna a kedvenc, meg a fanta bodza.. Spritetal is jó. Az összes topjoyyal.(Sárkánygyümis a kedvenc)
2019. márc. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
És milyen arányban keveritek/kevernétek?
2019. márc. 28. 21:31
 8/12 anonim válasza:
100%
Erdei iskolába mi ugy csinaltuk hogy vetünk egy mountain dew+royal és ugy nagyon jó volt bejöt a tanár elkezdi mit isztok osztalytársam kostolja meg majd elekezdi ez nagyon jó hol vetétek😂azota már elmondtuk neki de nagyon nem kaptunk semit
2019. márc. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szerintem meggyes Cappyvel az egyik legjobb, eddig mindenki dicsérte aki kóstolta így :D de a vodka gyakorlatilag bármivel keverhető: szóda, sprite, gyümölcslevek, pezsgő sőt én ittam már hercegnő vodkát is, ami tulajdonképpen rózsaszín gyerekrágó egy estére beáztatva vodkába majd átszűrve, ez is nagyon finom amúgy.
2019. márc. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

A royal vodka a prolik itala.

Válassz más fajtát.


Egyébként vodka + martini.

2019. márc. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!