Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Alkohol miatt lett nagy a hasam?

Alkohol miatt lett nagy a hasam?

Figyelt kérdés
Majdnem 3 éve, hogy naponta iszok 2-3 nap kihagyásokkal. Elég nagy lett a hasam, de mikor ittasan haza megyek este igencsak megjön az étvágyam és bevágok 3 szendvicset. Nem tudom megkülönböztetni, hogy az alkohol miatt lett püffedt hasam vagy a kaja miatt. Az arcom is beesett volt most meg egy nagy duci gömb, illetve teljesen ki van vörösödve és megjelentek némi ráncok is a szemem körül. Illetve a szemem is vörös lett és csillogós. 22 éves vagyok szóval nem tudom, hogy szimplán ennyit öregedtem volna 3 év alatt vagy a pia miatt lehet. Nem hiszem, hogy 3 év alatt kialakulhat alkohol miatt egy püffedt alkat. Szerintem ennek 1-2 évtizednek azért el kell telnie, vagy szerintetek?

2019. ápr. 2. 21:14
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Ja a mennyiség az napi 7-8 fröccs vagy 8-9 sör. Néha 1-2 feles is. Szombatonként ennek a triplája kb.
2019. ápr. 2. 21:17
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Nézz utánna de a belsöszervek között is rakódik le zsír ilyen alkohol fogyasztás mellett +máj sérülés

Ha még elkezdesz egy méregtelenítő kúrát és a májadat helyre pofozod a szerveidnek is jót teszel

Mérsékeld a fogyasztást mert ez megterhelö egy szervezetnek

2019. ápr. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
83%
Naponta iszok 2-3 nap kihagyásokkal. Már az első mondatodnak sincs semmi értelme bro. Kapd össze magad csucsu, ez így gyér.
2019. ápr. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

Tegyük fel hogy hétfő, szerda, pénteken iszol 8 sört, szombaton a napi adag triplája.

2 * 3 * 8 * 0,5 liter * 5% = 1,2 liter. 2 hétig nyaralsz.

50 * 1,2 liter = 60 liter tiszta alkohol. Ebben nincsenek benne a felesek és az esetleges gyakoribb fogyasztás, ami miatt nagyon lefelé torzító becslés. Ez a 12 liter/fő/éves magyar fogyasztás éppen 5-szörösre, ami miatt:

1. 4 ember absztinenciára kényszerül miattad.

2. Kemény alkoholista vagy.

Az alkoholilyen mértékben öregít. Mindkettő, de főleg az alkoholtól fogsz kifingani.

Miért iszol? Mit takargatsz magad elől?

2019. ápr. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Biztos megvan az ital hatása is, de nem muszáj az, megteszi a 3 szendvics is. Én nem iszok egy kortyot se, elhiheted, viszont délután és este megvan a farkasétvágy, a 2x3 szendvics, pizza, péksütemény, nassolás... Van is eredménye: +13 kiló tavalyhoz képest, hasra. Amúgy mennyire durvult el nálad a helyzet? Hány kiló vagy?
2019. ápr. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Mikor még nem ittam akkor voltam 82 kg...most hogy eléggé elfajult a dolog 100 kg kereken.
2019. ápr. 2. 23:44
 7/25 anonim ***** válasza:
56%

Az alkohol tiszta cukor, könnyű elhiszi ha minden nap van utánpotlás

Ne igyál enyit

2019. ápr. 3. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 lencsefőzelék ***** válasza:
100%

Most még eldöntheted, hogy mit szeretnél az élettől. Ez a mennyiség az azonnali halálhoz kevés, de a normál élethez sok. Ha így folytatod, nem éred meg a 40-et, sőt lehet, hogy a 30-at se. Nem válaszoltál 4-esnek. Miért iszol?

Javaslom, hogy ivás helyett kezdj el sportolni (már ha élni akarsz, és nem meghalni).

2019. ápr. 3. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Ja,én is így vagyok.3-4 sör,sok kaja utána,hogy valami felszívja.Én most fogok nekiállni hogy ezt abbahagyjam,mindenféle koplalás nélkül,mert tudom ha nem iszok,akkor nem is vagyok ennyire éhes,és magától lemegy a has is.Csak rá kellene vennem magam normálisan.Az arcom nekem is kerek rendesen.
2019. ápr. 3. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonymousreview60 ***** válasza:
100%

Ezt én is írni akartam. Amit csinálsz az öngyilkossághoz túl drága és lassú,ráadásul valamelyest fájdalmas is lesz. Miért nem gyorsabb módszert vàlasztasz?

De nem is ez a lényeg? Mi a francért lettél alkoholista? Mi elől menekülsz? Egyébként ez most még rendbehozható.

2019. ápr. 3. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!