Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » A Tuborg original jobb minőség...

A Tuborg original jobb minőségű sörnek számít mint a Borsodi, Soproni?

Figyelt kérdés
magyar forgalmazású külföldi, Szerbiában gyártja a Carlsberg
2019. ápr. 4. 14:09
 1/7 anonim ***** válasza:
34%
Ócska, kb hasonló kategóriájú mint az általad felsoroltak.
2019. ápr. 4. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%
Olyan 7-8 éve még sokkal jobb volt ezeknél, de aztán elkezdtek abba is kukoricadarát rakni és azóta kb. ugyanaz a gyenge színvonal mint a Soproni meg a Borsodi.
2019. ápr. 4. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
21%
Borsodinál a Sárkány sör is jobb.
2019. ápr. 4. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Igazából egy kutya.Tuborgot akkor veszek amikor nem találok Borsodi bivalyt,Sopronit soha.Én csak a százalékot figyelem.
2019. ápr. 5. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
37%

#2-es -félék, akadjatok már le róla, hogy melyikben van kukoricadara és melyikben nincs, ez mindenki saját szája ízlése, és inkább az összhatás a lényeg! Nálam például nem igazán mérvadó, nemrég valaki pedig kifejezetten kukoricadara tartalmú sör ajánlatot kért itt Gyakorin!

Amúgy nálam is inkább a nagyobb szeszfokú (min. 5%) sörök élveznek elsőbbséget, de azért a gyengébbeket is végigkóstolom, és nekem például ízlett a Tuborg, míg a Carlsberg, Soproni 1895, Borsodi Mester, Bivaly, és Jeges pedig kifejezetten a kedvenc söreim közé tartoznak, és nevesebb változataik a minőséget sugallják, nem pedig az egyszerűbb hétköznapiakat, mint például Borsodi sör vagy Soproni klasszikus!

2019. ápr. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
61%
5-ös a Soproni 1895 és a Borsodi mester tényleg jó sörök, nem ezekre gondoltam mikor azt mondtam hogy újabban a Tuborg is hasonló színvonal mint a a Soproni meg a Borsodi hanem a klasszikus változatokra, de amúgy az 1895-ben meg a mesterben nincs is dara. Abban is igazat adok hogy a Borsodi bivaly jobb sör mint a sima Borsodi, mert a 6.5% alkohol már elég ahhoz hogy elnyomja a szar mellékízt amit a dara okoz, erre az alap Borsodi 4.5% alkoholtartalma nem elég. Lehet van pár ember akinek a kukoricadarás sör jön be jobban mint az anélküli de nekem a régi Tuborg és a régi Stella amiben még nem volt dara sokkal jobban bejöttek és olvasgatva különböző fórumokat ezzel még jópáran vannak így.
2019. ápr. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
8%
Nagyon felkapott lett a kukorica fikázása sörökben, de szerintem egy vakteszten kb. minden, kukoricát szidó, sörivó elbukna.
2019. ápr. 9. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!