Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » A fiatalkori alkoholizálásból...

A fiatalkori alkoholizálásból lehet később probléma?

Figyelt kérdés

Kb 13 éves korunktól rendszeresen ittunk mindig az osztálytársaimmal nagyjából 20 éves korunkig. Most 25 vagyok és elgondolkodtam azon, hogy vajon milyen hatással lehettek rám ezek az évek.


Okozhatott ez olyan problémát ami csak később jön elő emiatt, vagy pedig a szervezet tudja regenerálni magát?


Hozzá tenném még, hogy ez idő alatt dohányoztam is, és néha rivotrilt szedtünk be az alkohol mellé.



#dohányzás #nyugtató #Rivotril #alkoholizmus #sajáthülyeségbőlidőelőttielhalálozáshashtag
2019. ápr. 9. 12:52
 1/10 anonim ***** válasza:
84%

Fiatalkori alkoholizálásból jó eséllyel alakul ki a felnőttkori alkoholizálás egyeseknél.

Ha aggódsz, menj el a háziorvoshoz és kérj egy komplett labort (vérkép+vizelet) az választ ad rá, hogy történt e károsodás, hol és milyen mértékű.

2019. ápr. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
49%

Kérdező!


Miért teszel fel kérdést, ha törölteted a válaszokat?


Vagy simán csak troll vagy?

2019. ápr. 9. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
28%
Simán troll, nem kell vele foglalkozni, csak figyelmet akar amúgy is...
2019. ápr. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Lehet.
2019. ápr. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én nem töröltettem semmilyen választ. De ha már itt tartunk, érdekelne, hogy kb mik voltak azokban a válaszokban amiket töröltek.
2019. ápr. 10. 08:30
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha érdekelnek a törölt válaszok, akkor írj a moderátoroknak, hogy tegyék vissza őket!


moderator@gyakorikerdesek.hu

2019. ápr. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nyilván nem tennék vissza ha már egyszer letörölték.
2019. ápr. 11. 13:29
 8/10 anonim ***** válasza:
56%

1-es válaszoló vagyok, végigkísértem a kérdést és nem volt semmilyen törlés.

Szerintem aki ezt írta, az nem ide akarta írni, velem is fordult már elő ilyen.

2019. ápr. 11. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
De, volt. (enyémet törölték pl.)
2019. ápr. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

#9

Miért, mit írtál?

2019. ápr. 11. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!