Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen borból lehet elfogadhat...

Milyen borból lehet elfogadható, illetve jó fröccsöt készíteni?

Figyelt kérdés

Jó az olcsóbb bor is vagy legyen kicsit drágább de jobb a bor? Vöröset vagy fehéret esetleg rozét?

Illetve bubis ásványvízzel vagy szódával jobb a fröccs?

Köszi.



2019. ápr. 9. 17:36
 1/3 anonim válasza:

Ízlés függő. Én mindig ásványvízzel csinálom. Múltkor az aldiban vettem jó bort, 7-800ft volt, de nagyon finom volt. Cserszegi fűszeres volt a neve. Mindig fehérborból csinálom. A vörös kólával jó 😀

Pár napja 1200 ft-ért vettem és kifejezetten rossz volt. Ha szereded az édeset akkor a la fiesta bor is jó és csak párszáz

2019. ápr. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az az alapszabály szerintem, hogy amit tisztán nem innál meg, azt fröccsnek se igyad, ill. amit tisztán nem szeretsz azt fröccsnek se fogod. Szóda vagy ásványvíz:

[link]

2019. ápr. 9. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a fröccsnek való bor fehér, esetleg rozé, de semmiképpen sem vörös, mindig jó erős szódával van felspriccelve. Egy jó Olasz rizling, Irsai Olivér illik hozzá.
2019. ápr. 9. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!