Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mi lehet ez? Hibás sör?

Mi lehet ez? Hibás sör?

Figyelt kérdés
vettem a Pennyben most akciós sajátmárkás sörüket, Adelskronen Premium Pils, tegnap felbontottam egyet és meglepett hogy olyan szaga volt mint mikor volt a Kozelnek az a zöld dobozos friss komlós vagy nemtudom hogy hívják változata volt, most felcsaptam egy másik ilyet, ennek meg konkrétan kellemetlen élesztős szaga van, mi a franc lehet? ízre nem érzem gáznak, de egyik sem volt jellemző mikor korábban vettem ilyet. valami hibás szériába futhattam? 2020-ig jó elvileg, és Németországban gyártott termék, ott jobban odafigyelnek mindenre
2019. ápr. 30. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
92%
Én azt a nagyon egyszerű elvet követem minden alkoholos italnál (leginkább sörnél, bornál, pálinkánál, whiskynél), hogy aminek nem kellemes, finom, aromás az illata, az bizony ótvar minőségű és nem iszom meg.
2019. ápr. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
erre nem tudok adni mert ez is alapvetően egy silányabb minőség alapból is
2019. ápr. 30. 19:51
 3/4 anonim ***** válasza:
72%
Csak az illatra nem lehet adni, az íz sokkal lényegesebb! Egyszer kóstoltam az Arany Fácánt, ízre nem rossz, totál átlagos, viszont a szaga olyan volt, mint a pisi!
2019. ápr. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
45%
Az arany fácánnak az íze olyan, mintha egy hajléktalant nyalogatnál..
2019. máj. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!