Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mit gondoltok alkoholista vagyok?

Mit gondoltok alkoholista vagyok?

Figyelt kérdés

Sziasztok, kíváncsi vagyok ti mit gondoltok

Hát úgy van 16 éves vagyok már rendesen dolgozom be vagyok jelentve és ahol dolgozok van jó pár alkohokista és engem is kínáltak na de nem is ez a lényeg....

Hetente talán 2-szer iszom akor kicsit berugok nem az a durva berugas és akkor is kB 1liter bort iszom meg mást nem nagyon szoktam, ez kB hetente 2-szer fordul elő.. Vagy általában egy héten se iszom van olyan is, mit gondoltok alkoholista vagyok? Van amikor el egyek bulizni de az kB 1honapba egyszer van akkor kicsit tobet iszok de az ritkán van hogy buliba járok mert munka melet nem nagyon tudok elmeni.. Mi a véleményetek az vagyok?


2019. máj. 1. 01:48
 1/6 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem nem vagy alkoholista, viszont ne szokj erre rá, mert egyetlen munkahelyen sem tűrik a piát, ráadásul az alkoholtól nem tudsz koncentrálni, a reakcióidőd lassul, és totál gáz rászokni + balesetveszély.


Ha nem tudod megállni, cserélj munkahelyet ahol nem barom alkoholisták dolgoznak.


Most még gyorsan regenerálódsz, kipihened másnapra, de baromság inni és rászokni. Más dolog ha bulizni megy valaki a haverokkal és más amikor napi szinten rendszeresen piálnak az emberek. Az már alkoholizmus.


Az is barom aki 16 évest rávesz ivásra a munkahelyén. Legalább veszélyes gépekkel dolgoztok?

Asztalosüzemben a legkirályabb, mondjuk szalagfűrész mellett dolgozni.

2019. máj. 1. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
15%
Igen főleg hogy 16 évesen ennyit iszol. Mi lesz később?
2019. máj. 1. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

FÉLIG!

Mert az rendben van, hogy nem iszol mindig, van néha 1-2 hét pia nélkül, és simán kibírod, de amikor hetente kétszer iszol, akkor miért nem bírod ki azt berúgás nélkül??? Az alkoholtól eleve jobban érzi magát az ember, de azért tudni kellene, hogy hol a határ, és nem pedig addig inni, amíg van pia vagy ki nem dőlsz! Ráadásul még nem is vagy nagykorú, ha 16 évesen már eleve így kezded, akkor ebből később még nagyon súlyos gondok lehetnek, ne tedd tönkre az életed! Nem az a baj, hogy időnként iszol, hanem hogy akkor nem tudsz mértéket tartani!

2019. máj. 1. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Van amikor egy héten se iszok

Ritka hogy egy héten kétszer iszok de toibet nem mint 2 egy heten

2019. máj. 1. 21:55
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem a mennyiség a lényeg, hanem az, hogy simán tudsz-e nemet mondani, pl mikor lehetőséged lenne rá, de meg tudod állni akkor nem vagy az, ha nem bírod megállni, akkor egész jó úton haladsz felé.
2019. máj. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Megbirom állni :) most is van sok pia itthol és 4napja nem nyúltam hozzá és mostanában nem is fogok, szóval Megbirom állni avval nincs baj :)
2019. máj. 2. 01:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!