Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Melyik pincészetek jelenleg a...

Melyik pincészetek jelenleg a legjobbak Magyarországon?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy az egyes borok/borászatok megítélése szubjektív, de melyek azok amelyek véleményetek szerint a nemzetközi piacon is megállják a helyüket?

2019. máj. 1. 09:22
 1/6 anonim ***** válasza:

A bor marketing és technológia. Isten hozott 2016 utáni években.

[link]

Itt végre írnak pincéket is, nem csak általános statisztikai bullshit adatokat, amit ki tudja, hogy ki hamisított.

2019. máj. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
20%
ízlések és pofonok. De személy szerint én a Varga borokat szeretem a legjobban.
2019. máj. 1. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én Bussay-függő vagyok :)
2019. máj. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Varga és a bor szó egy mondatabn már kiüti a biztosítékot, de ha jót belerakod, akkor biztos, hogy csak trollkodsz.
2019. máj. 1. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat.

Elsősorban arra lennék kíváncsi, hogy például melyik pincészet 6 puttonyos aszúját érdemes venni? Melyik bikavért ajánlanátok? Melyik az a pincészet, amelynek nem csak a neve nagy (pl.: Bock), hanem valóban nagy borokat készít?

2019. máj. 1. 18:55
 6/6 Árcsi003 válasza:
Látogass el Hajós Pincefaluba. Közép Európa legnagyobb pince/présház faluja. 1200-1300 pince. Ha eljutottál oda, ajánlom a Kovács Borházat, vagy a Bálint Borházat
2019. máj. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!