Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Következő whiskynek mit...

Buszface kérdése:

Következő whiskynek mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés

Kezdő whiskys vagyok(sima Jim/Jack,Lagavulin 16,Lidlös szörnyű skótot kóstoltam eddig) szeretnék valami jót venni(nyitott vagyok minden fajtára, amerikai, skót,japán, kb minden😀

Idrinksen nézegettem, de nem nagyon tudok választani😢

A keret max 12000/7dl

Köszi előre is!


2019. máj. 3. 18:48
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit drága így kísérletezgetni, nem? Menj el egy bárba ahol van sokféle és kóstolgass. Hiába írja itt valaki, hogy ezt vagy azt vedd, semmi garancia rá, hogy neked bejön.
2019. máj. 4. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
89%
engem az érdekelne marha módon, hogy mi a lószart keres a kulcsszavak közt a migráns?
2019. máj. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
2-es a többi kulcsszónak sincs több köze a kérdéshez :D
2019. máj. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
10 éves Ardbeg, vagy 14 éves Oban. Esetleg egy Bowmore Legend.
2019. máj. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
#3 ebben igazad van, azt nem is figyeltem. A migránson akadt meg a szemem. Magyarország, rossz beidegződések... Már vonzza a szemem...
2019. máj. 4. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
65%
Ha jelented a kérdést, akkor törik a köcsögöt :) szabályok között bent van, hogy a kulcsszavaknak tükröznie kell a kérdést :)
2019. máj. 5. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!