Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ti hány évesen voltatok...

Ti hány évesen voltatok először részegek?

Figyelt kérdés
Milyen volt, hogy történt? Szüleitek tudtak róla? Esetleg lett valami bünti érte?

2019. máj. 12. 03:21
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
57%

15-6. Szorongásos betegségem van, ismeretlen társaságban voltam, sokan voltak, házibuli. Nem akartam senkivel sem ismerkedni, kényszerből voltam ott. Az akkori barátom hordta nekem a piákat, hogy le lazuljak, később ittam magamtól is. Meg is lett a hatása. (Emlékszem, bele ittam a cigicsikkes vízbe is, annyira sok volt egyszerre :,D) Egy fél órával később a lépcsőn ültem és bőgtem, mert anyukám elhagyott és isszonyúan fájt a szívem. Olyan sírógörcsöt kaptam, hogy meg kellett pofozni, hogy észhez térjek.


Nem tudta meg senki, mivel nem otthon aludtam aznap, másnap délután, kora este értem haza.


Utána volt egy-két alkalom, mikor be-be csiccsentettem, talán háromszor lehetett ilyen. Aztán bevallottam magamnak, hogy én igazából nem szeretem az alkohol ízét, se az ilyen kényszerbulikat. Én azt akarom, hogy 4-en 5-en egymásnál aludjunk, rajzoljunk, dumáljunk, játszunk. És lett egy olyan társaságom, ahol ez létre is jött. Megkönnyebbülés volt.


Azóta eltelt 10 év, ebben a 10 évben pedig nem voltam részeg soha. Egyszer-kétszer még a tinédzser korom vége felé lecsúszott néha egy vagy két pohár vodka narancs vagy egy doboz sör, de ennyi. Mostanában pedig ha alkoholos italt iszok, akkor az rendszerint citromos sör. Tegnap mondjuk alkoholmenteset ittam belőle.


Ennyi az én történetem az alkohollal :D Rövid kapcsolat volt ez.

2019. máj. 12. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
38%
15-6 évesen*
2019. máj. 12. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
76%

15 éves voltam, fesztiválon. Nem lett balhé belőle, mert aznap nem találkoztunk, csak telefonon beszéltünk, nem tudtak róla.


Nem dicsőség, félre ne értsen senki, így utólag 26 éves fejjel azt mondanám minden kamasznak, hogy várja meg a 18-at a rendszeres alkoholfogyasztással.

2019. máj. 12. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim válasza:
73%
Asszem 15 voltam. Szilveszterkor anyuék már elaludtak, mondták nyugodtan igyak pezsgőt, hát egyedül voltam, nem engedtek még el tesóimmal, így unalmamban bepusziltam - majdnem az egész üveget. Annyira nem voltam szarul kicsit másnap, anyu röhögve mutatta másnap tesómnak hogy nézd az alkoholista hugodat 😂😂
2019. máj. 12. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim válasza:
60%
13-14 voltam barátnőmnek amolyan házi bulit csináltunk. Én meg ő basztunk be keményen hányásig, aztán azt mnodták elvesztettem az eszméletemet. Arra ébredtem, hogy hideg zuhany és pofoznak. Majd később arra ébredtem, hogy valamilyen pizsit adtak rám és a ruhámat kimosták. Gáz, de honnan tudtam volna mi az a mérték ha előtte max kortyot ittam ?
2019. máj. 12. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
66%
Asszem 16. Egy idősebb haverral mentünk valahova, aki összefutott rég nem látott rokonaival, amire persze inni kellett. Anyám meglátta rajtam, de csak egy kis fejmosást kaptam másnap.
2019. máj. 12. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
55%
44 vágyok, soha nem voltam és nem is leszek részeg.
2019. máj. 12. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
66%
15 voltam, megittunk 1-2 sört egy kocsmában, sikerült ennyitől is becsípni elsőre.
2019. máj. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
66%
14 évesen a szilveszteri bulin megittunk spanommal egy fél literes Hubertust. Értelme nem volt. Kúsztunk a földön meg rihegtünk-röhögtünk. Mák hogy nem volt több.
2019. máj. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
54%
Sosem rajongtam az ízéért, 21 évesen ittam először, de nem rúgtam még be. Azt meghagyom a 14 évesen vedelő proliknak.
2019. máj. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!