Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok

A kérdés

Lehet venni 1000-1500 Ft körül normális száraz vörösbort?

Nem vagyok nagy boros és igazából nem is inni kellene, hanem főzni szeretnék és az ételbe kellene.

A Tescoban vagy Lidlben venném a bort, de ennyiért lehet venni normálisat?

Keress kérdéseket hasonló témában: bor

máj. 12. 18:15  Privát üzenet  

A válaszok
A Lidl 1200 Ft-os Cabernet sauvignon-ja egész jó.

A válasz 69%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/10Időpont máj. 12. 18:24 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszi, még annyit segítenél, hogy az pontosan melyik? Mert most néztem a Lidl weboldalán, de 1200 Forintos Cabernet Sauvignont nem találtam. Van ez 800-ért Viajero chilei Cabernet Sauvignon és ez 650-ért Balatonboglári Cabernet Sauvignon.

# 2/10Időpont máj. 12. 19:43 Privát üzenet

Főzni 1000 ft-os borral?

SZNOB!

Inkább add a szegényeknek ha nem tudsz mit kezdeni a pénzeddel.

A válasz 13%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/10Időpont máj. 12. 22:02 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Miért lennék sznob? Azért, mert 1000 Forintért veszek egy üveg bort, aminek a felét a kajámba rakom a másik felét meg megiszom? Az ilyen nyomorékok miatt, mint te nem fogok értelmes választ kapni.

# 4/10Időpont máj. 12. 22:24 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Tesó, az értelmezés sem megy neked, vagy nem tudom mivan veled, de hol láttál te itt a kérdésemben olyat, hogy én ezt nem egyedül szeretném megvenni? Feltettem egy kérdést, hogy ennyiért van-e normális. Nem azt kértem, hogy gyere velem kézen fogva és vegyél le nekem a polcról egy üveg bort. De inkább menj és feküdj, késő van már. :)

Ui.: Egyébként meg mi közöd van hozzá, hogy én mit csinálok a pénzemmel? Nehogy már egy vadidegen mondja meg nekem, hogy nem vehetek 1000Ft-ért egy üveg bort.

# 5/10Időpont máj. 12. 22:59 Privát üzenet
Néztem a Tesco weboldalát, szerintem a Thummerer Egri Cabernet Franc-Merlot tökéletes főzéshez.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/10Időpont máj. 13. 10:50 Privát üzenet

#2 Főzzél csak az undormány 300-400 Forintos boraiddal ha neked ennyi igényed van.

Én a Lidl-ben szoktam vásárolni internetes ajánlások alapján. Illetve egy közeli barátom szokot hozni nagyobb tételben Gyöngyösről borokat.

A válasz 77%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/10Időpont máj. 13. 14:15 Privát üzenet
#3-as és #7-es, Ti vagytok a sznobok, ha azt hiszitek, hogy csak a pénz dominál, és csakis kizárólag az jó, ami drága! Pedig olcsón is vannak minőségi borok, amik minőségük által nem véletlenül nagy márkák, például: BB, Lovassy, Törley - Szent István Korona, Tokaji Furmint, Tokaji Hárslevelű!

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/10Időpont máj. 13. 15:44 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Senki nem mondta, hogy csak az a jó, ami drága.

# 9/10Időpont máj. 13. 17:41 Privát üzenet
Nem tudom hogy pontosan melyik, még nyáron vettem, nem emlékszek rá.

A válasz 76%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 10/10Időpont máj. 13. 21:18 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
16 évesen a bőröm teljesen kiszáradt a kezemen. Repedezett teljesen. Most elkezdtem kenni egy normális bármely boltban megtalálható kézkémmel. Ettől vissza fog állni rendesen a...
Száraz bőr vagy bőrbetegség? Normális ez?
Hasi műtét után normális, ha a kutya orra száraz, meleg? Kb 2 órája műtötték.
A földieper ilyenkor hogy néz ki nálatok? Normális, ha csak a tavalyi száraz kis gallyakat látom, majd tőből kihajt?
Eltettem szilva befőttet, először nedves, majd száraz dunsztba tettem /tartósítószer nélkül/ 2 nap után megnéztem, és kevés fehér apró pöttyöket láttam, de nem egybefüggő. Egyet...
Szerintetek, ha ma sütök muffint, akkor holnap is normális íze lesz? Mármint azért, mert állt egy napot nem lesz száraz, ha betakarom, vagy "fonnyadt"?

Kérdések az Ételek, italok rovatbólKérdések a Bor, sör, röviditalok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!