Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok

A kérdés

Találtam a spájzban egy üveg pálinkát. Nem tudom pontosan milyen régi, de az biztos hogy több éve ott van. Lehet bármi bajom hogy ha iszok belőle?

Keress kérdéseket hasonló témában: pálinka

máj. 13. 19:05  Privát üzenet  

A válaszok
1 2
Esetleg berúgsz töle

A válasz 90%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/18Időpont máj. 13. 19:08 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Hát az lenne a cél igazából. :D de én úgy értem hogy valami mérgezést vagy ilyesmit nem kapok tőle? Bocsánat ha hülye kérdés, de annyira nem értek az alkoholokhoz.

# 2/18Időpont máj. 13. 19:09 Privát üzenet
Biztos, hogy pálesz? Nehogy valami ártalmas dolgot igyál meg, amitől megvakulsz, vagy meghalsz.

A válasz 90%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/18Időpont máj. 13. 19:10 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

A szagából és a színéből ítélve pálinka. Tipikusan az a tömény pálinkaszaga van. Csak az a baj hogy még az előző tulajé volt (bérlem a házat) és rengeteg cucca itt maradt. Tehát ez a pálesz is az övé volt még, csak igen, ettől fosok hogy nehogy valami vegyszer legyen vagy egyéb. De mondom, színre és szagra 1:1 pálesz.

# 4/18Időpont máj. 13. 19:12 Privát üzenet
"A szagából és a színéből ítélve pálinka. Tipikusan az a tömény pálinkaszaga van. Csak az a baj hogy még az előző tulajé volt (bérlem a házat) és rengeteg cucca itt maradt. Tehát ez a pálesz is az övé volt még, csak igen, ettől fosok hogy nehogy valami vegyszer legyen vagy egyéb. De mondom, színre és szagra 1:1 pálesz." kuka

A válasz 49%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/18Időpont máj. 13. 19:49 Privát üzenet

Ha bizonytalan vagy, akkor ne idd meg, nem ér annyit!

Különösen, ha nem vagy egy alkoholista típus.

Add oda a tulajnak!

Én nem merném meginni.

A válasz 75%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/18Időpont máj. 13. 19:49 Privát üzenet
Nehogy megidd... Ha nem a tied, akkor ne kockáztass

A válasz 67%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/18Időpont máj. 13. 19:57 Privát üzenet
ssaa nevű felhasználó válasza:

Hangsúlyozom, hogy nem vagyok szesztestvér, de én meginnám.

Legfeljebb próbaképpen igyál meg egy stampedlivel, aztán dönts. Igaz, hogy a kibicnek semmi sem drága, de én nyugodt szívvel meginnám már csak abból kiindulva is, hogy a spájzban volt tárolva.

A válasz 32%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 8/18Időpont máj. 13. 20:02 Privát üzenet

Lehet azért volt a spájzban, mert a tulaj bizonytalan helyről kapta és ő sem merte meginni, de kidobni sajnálta.

A válaszíró 71%-ban hasznos válaszokat ad.
# 9/18Időpont máj. 13. 20:07 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Inni ittak már belőle szerintem mert kb negyedig van tele az üveg.

# 10/18Időpont máj. 13. 20:12 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Régi koszos és elszíneződött üvegeket hogy tudnám a leghatékonyabban fertőtleníteni hogy újra felhasználjam?
Van egy 1997-es, szekszárdi kékfrankos-om, soltszentimre pincészetéből. Annyi bajom van vele, hogy valami idióta jópár évvel ezelőtt ki akarta nyitni. A bor nem folyik egyáltalán...
Hol tudnék szerezni régi vermutos üveget ami olyan hogy 3 üveg össze van kapcsolva?
Hol becsülik fel egy üveg régi konyak árát?
Találtam kinn egy melléképületben 2 üveg mézet. Már évek óta ott áll. Ezt a nagyon régi mézet el szabad még használnunk? Nem látszik semmi rossz rajta, csak kicsit kásás az alja....
Nagyapánk régi pincéjében találtunk egy pár üveg bort. Van köztük egy 1976-os német bor. Hol tudnám ezt Szabolcs megyében megnézetni?

Kérdések az Ételek, italok rovatbólKérdések a Bor, sör, röviditalok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!