Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Délelőtt bort inni?

Délelőtt bort inni?

Figyelt kérdés
Néha jól esik délelőtt meginni 1-2 pohárt bort mikor szabadnapos vagyok...

2019. jún. 3. 22:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg ugye nem szokás. Nem tudom, én nem tudnék inni az tuti. De ha neked kell, jól esik akkor miért ne. Bár én azért picit aggódnék, hogy mi van ha hirtelen valahova vezetnem kell délután.
2019. jún. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
69%

Ha máskor képes vagy nélkülözni, főleg munkaidőben akkor még bele is fér, főleg ha nem érzed, hogy ez kényszeres lenne, nyugtató célból.


Ha viszont a hatása miatt iszom, vigyázz mert hosszútávon rászokáshoz vezet és sok esetben egyébként is ez az alkoholizmus előszele.

2019. jún. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
31%

Mi a kérdés?

A hajléktalanok is kannàs bort isznak mindíg.

2019. jún. 4. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Salx Narval ***** válasza:
100%
Hát nem tudom ki, hogy van vele én sohasem foglalkoztam azzal, hogy mit mikor szokás v illik inni, ha megkívántam valamit és volt rá lehetőség akkor megittam. Ez nálam nem csak az italokra igaz, minden másra is.
2019. jún. 4. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az csak a filmekben van, hogy korán van még az italhoz. Igyál amikor jólesik. Éjszakás műszak után pl. hazafelé tuti megiszok valamit és még csak épphogy elmúlt 6 óra...
2019. jún. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 mindentudó99 ***** válasza:
Nyilván ha hétkor ébredsz és rögtön leküldesz fél litert az nem jó jel. De egyébkent nem baj. Az ember nyilván munkanap nem ihat. Ha másnap dolgozik este már nem ihat. Kizárásos alapon is a délelőtt marad. Egyébként meg ha jól esik egy két fröccs mindegy milyen napszak van. Lényeg hogy tudd vezetni már nem kell. Mert annyit meg nem ér. Faterom pl már reggel 8 kor iszik . Töltöget délig. Aztán déltől meg estig. Na te ne juss el erre a szintre mert ez már alkoholizmus.
2019. jún. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!