Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Létezik e még 200 forintig...

Dontspam kérdése:

Létezik e még 200 forintig elfogadható dobozos sör?

Figyelt kérdés

Nálunk bejártam a környéket, de a legolcsóbb amit találtam, a kőbányai 229ft. Kissé sokallom, ahhoz képest, hogy a presszóban 250. A Dreher pedig 280ft.

Olcsóbb lenne kocsmában a sör mint a boltban?!



2019. jún. 10. 11:28
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Kinek mi az elfogadható.
2019. jún. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
A presszó és a kocsma nem ugyanaz! Presszó = kávézó, kocsma = söröző. Tehát presszóban kapható sör is, de nem az a fő "árucikk"! Kocsmában viszont igen, így mindig ott a legdrágább, és boltban a legolcsóbb! Viszont nem árt figyelembe venni, hogy az üveges sör nem sokkal, de mindig olcsóbb, mint a dobozos! Az elfogadható az sörben relatív kifejezés, attól függ, hogy kinek melyik ízlik, árban pedig kiszereléstől függetlenül szerintem inkább 300 forintig elfogadható fél liter sör, 200 forintig már a kommersz -félék is egyre ritkábbak!
2019. jún. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
71%
Kőbányai és az Arany Fácán azok, amelyek 200Ft körül szoktak lenni és sok helyen vannak. Egyik sem jó de ebben az árkategóriában ez az ami szerintem elfogadható. 230 körül én már Sopronit szoktam látni a legtöbb helyen, általában én azt iszom hogyha olcsón ki akarok jönni, szerintem az lényegesen jobb a Kőbányainál, de akár még a Dreher, Borsodi stb-nél is.
2019. jún. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Pennyben meg lidlben érdemes nézelődni. A legtöbb sajátmárkás sörük alapáron sem kerül 200Ft-ba se akciósan meg 150-be se és a Kőbányainál meg az Aranyfácánnál jobbak.
2019. jún. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Trevor. ***** válasza:
100%

Kinek mi az elfogadható. Eddig kétfajta 200Ft alatti sört ittam, ami (nyilván az árához képest) meglepően rendben volt. Az egyik a Tescoban kapható Rastlinger, 129Ft/doboz, tavaly még csak 119Ft volt. A másik 140Ft-ért Balatonon ittam Glankrone. Ezek ilyen olcsó ivősörök, 4%-os alkoholtartalommal de legalább kukoricadara nélkül.


Löwenbrau szokott még kereken 200Ft lenni akciósan.

2019. jún. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!