Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Melyiket szeretitek jobban?...

Melyiket szeretitek jobban? Sör vagy bor?

Figyelt kérdés
Én jobban szeretem a sört nyáron jobban lehűt illetve jobban esik. Viszont a házi bort is megiszom. De inkább csak forralva.

2019. júl. 18. 11:31
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%

Télen a jó forralt bort nehéz überelni!

Nyáron a sör egyértelműen jobban esik, de inkább a sört iszom szívesebben!

Kevésbé üt!

2019. júl. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
A bort, de egyiket sem iszom.
2019. júl. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nyáron a világos, nem túl erős lagerek, borból pedig a könnyű rozé, és fehérborok jól behűtve fröccsként.

Télen pedig a testes száraz vörösborok, csakis tisztán, és sörből is ilyenkor iszok erősebb barna, félbarna söröket, illetve búza, és ale söröket is döntően ilyenkor iszok szívesen.

Egyszóval, nyáron a könnyű, nem túl nagy alkoholtartalmú italokat iszom, mert a melegben a nagy mennyiségű hideg ital jól esik, télen pedig az erősebb, intenzívebb ízűeket, amiket kortyonként kell élvezni.

2019. júl. 18. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Sör.

A bort nem szeretem.

2019. júl. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt mondanám: a Sört, akkor a borosok húznának le.


Ha azt mondanám: a Bort, akkor a sörösök.


Én azt mondom: Kinek a pap...


Minden esetre én nyáron elsősorban a jó hideg ásványvizet szeretem, másodsorban a fröccsöt. (Ha van igazi jóféle és jó hideg sör, akkor azt sem vetem meg.) De ha én igazán szomjas és kiszáradt vagyok, szívesebben iszom vizet - az alkohol ugyanis "dehidratál", ergo én csak rosszabbul leszek tőle a nagy melegben - mint sört vagy bort.

2019. júl. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Bor.
2019. júl. 18. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Sört.

A bort nem szeretem, és rosszul is vagyok tőle, már két kortytól is. (tannin tartalmánál fogva)

2019. júl. 19. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
92%

Én jobban szeretem a bort. Van ugye BORóka, háBORú, stb, de ki hallott már SÖRőkéről, vagy héSÖRűről?

Komolyra fordítva 27 éve absztinens vagyok, így nem igazán érint a dolog.

2019. júl. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Sör nyáron-télen 😁

#csakaheineken❤️

2019. júl. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

#9 😂😂

Bort magaban nem szeretem,de egy jo roze froccsot barmikor.Sorbol pedig a Soproni ipa-ja nagyon bejon.

Ha pedig az alsopolcos dolgokat nezzuk,akkor egyertelmuen sor.meg az 500ft-os borok se tul jok.

2019. júl. 20. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!