Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » 194 cm vagyok és 90 kiló....

194 cm vagyok és 90 kiló. Eléggé nehezen tudok hízni de tudnátok mondani olyan praktikát vagy esetleg olyan ételt amitől egy 4-5 kilót felszedhetnék?

Figyelt kérdés

2019. aug. 3. 11:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
67%

Google: tömegnövelő étrend & súlyzós edzés

Kérdezősködés: Sport/Testépítés kategóriában

2019. aug. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
92%
Tömegnövelő étrend, ha elkezdesz zabálni ész nélkül, akkor csak pocakot fogsz ereszteni.
2019. aug. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
42%

Ó, édes Istenem, de szerencsés vagy!!


Én szívesen adnék magamról....:D


Az én praktikám az, hogy léböjtöt csinálsz 5-10 napig, aztán megeszed, ami jólesik és garantáltan hízni fogsz, próbáld ki! :)

2019. aug. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Minek?
2019. aug. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen jó vagy így!
2019. aug. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én úgy gondolom meg úgy látom magam hogy ehhez a magassághoz azért inkább 100 kiló körüli súly dukálna, persze arányosan eloszolva, ez a 90 kiló nekem kissé kevés, ezért is kérdeztem.
2019. aug. 4. 09:58
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Csak néhány gondolat: Mindegy, mit eszel, de nem elég sokat enni, rá is kell venni a szervezetet, hogy beépítsen belőle, különben a kétszer annyi is csak átmegy rajtad... Némi gyúrás, súlyzózás, húzódzkodás, stb. az izmok hétről-hétre fokozódó terhelése ráveszi a szervezetet, hogy a többletből építkezni kezdjen. Ha nem növekszik a terhelés, nem épül be újabb, mert azt mondja, minek. Ha nem akarsz bajt, fokozatosan hozzá kell szoktatni a gyomrod a nagyobb ételadaghoz, és a gyakoribb evéshez. Amikor normál esetben befejeznéd az evést, akkor egyél még, de minden nap csak egy kanállal többet, különben hasfájás lesz, reflux, gyomorbaj és társai. Ha sikeresen kitágul a gyomrod két-három hónap alatt, előbb is leszel éhes, nem csak kényszerből kell sokat enned, kívánni fogod a kétszer annyit, és meglátod, megindulnak szépen a kilók felfelé. Túl sokat ne futkározzál, mert lemegy rólad minden, annyit viszont igenis kell mozogni, szabadban lenni, hogy megjöjjön, és meglegyen az étvágy. Kerüld, hát már amennyire lehetséges, a szorongásokat, nyugodt, kiegyensúlyozott élet, lelki egyensúly a hízás titka. Mint lenni szokott, nem a vizsgák, életkezdés, bizonytalan jövő előtt álló, aggodalmaskodó fiatalok híznak, hanem akiknek már révbe ért az élete.


4-5 kiló bőven rád fér, hajrá, megemberesedsz, de 10+ kilóval már jó kis husi leszel deréktájban mindenképp, tapasztalatból mondom. Nem vészes, csak nem az a strandon mutogatós forma. De legalább úgy lesz combod, vádlid is. Te döntésed.

2019. aug. 5. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim válasza:
50%

Hasonló cipőben járok igaz én sajnos eléggé vékony vagyok ezért szeretnék hízni de mint ahogy te is én is valami emberesebbre szeretnék hízni :D

Nekem eddig az jött be hogy a kedvenc kajáimat eszem és víz helyett üdítőt iszok + megy a süti/nasi is rendesen.

Az a fontos hogy ne jól lakásig egyél hanem addig amíg fér. Persze azért ne rosszul létig egyél ezt neked kell kitapasztalnod h mennyi az optimális mennyiség. Illetve amint érzed hogy ugyan nem vagy éhes de úgy jó ízűen tudnál enni még ha egy kicsit is akkor rögtön érdemes enni

Jó hízást :D

2019. aug. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a hasznos tanácsokat!:)
2019. aug. 6. 18:09
 10/22 anonim ***** válasza:
83%
Egyszerű. Egyél szalonnát. Most minden hülyeség nélkül. Magyarok vagyunk , szalonna , hagyma , kenyér. Magas a zsírtartalma, nem kell megerőltetned magad, és még csak sokat sem kell enned belőle 4-5 kilo egy fél hónap alatt is meglehet ha egy nap eszel ilyet is vagy ehhez hasonló magas zsírtartalmú dolgot. Jó lenne ha igazi házi lenne , és nem a bolti.
2019. szept. 1. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!