Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hol kapható? (Lent ⬇)

Hol kapható? (Lent ⬇)

Figyelt kérdés
Olyan kulacsot hol tudok szerezni amiben gyümölcs tartó betét van? Nem rég láttam a ki-be de azóta se láttam ott többet.

2019. aug. 11. 18:51
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
ebay és ali tele van ilyenekkel, de ha már itt vagy, mindig is kíváncsi voltam: miért jó az ha a gyümölcs ázik a vízben? Belerakod a banánt és ázik a vízben órákig? Vagy a narancs? Mi abban a jó? Köszi!
2019. aug. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
47%

Tök jó, hogy valaki lepontozta a kérdésemet, de ettől nem tudtam meg a választ :)

Ha már vetted a fáradtságot és kifejezted nemtetszésedet egy kérdésre, akkor esetleg le is írhatnád, hogy mi a kérdéssel a bajod. Azért kérdeztem, mert kíváncsi vagyok.

2019. aug. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2019. aug. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Általában azért raknak gyümölcsöket vagy esetleg zöldségeket(uborka pl.) a vízbe mert ki tisztítja a méreganyagoktól a szervezetet, és ízesített vizet is tudsz könnyen csinálni.
2019. aug. 12. 10:42
 5/10 A kérdező kommentje:
És mielőtt vádolnál azzal hogy én pontoztam le akkor elmondanám hogy nem én voltam ugyanis most vettem észre hogy valaki írt választ!
2019. aug. 12. 10:44
 6/10 anonim ***** válasza:
21%
Méregtelenítésre ott a májad, gyümölcsös víz nem méregtelenít
2019. aug. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
2019. aug. 12. 13:41
 8/10 A kérdező kommentje:
Plusz téged miert zavar ez annyira?! Már az emberek abba is belekötnek hogy valaki egy k***szott ízesített vizet akár inni vagy mi...?!!
2019. aug. 12. 13:46
 9/10 anonim ***** válasza:
47%

Nem tudom kinek írtad, hogy miért zavarja, de engem legkevésbé sem zavar, ahogy láthatod írtam, hogy nem értem miért jó és kértem a választ, meg is köszöntem előre.

Dehát a stílus maga az ember...

2019. aug. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
30%

Megnéztem a linket és azon a gyümölcsökről, zöldségekről és gyümölcs- zöldséglevekről van szó, nem vízben szottyadó gyümölcsökről. Mindenki tudja, hogy a gyümölcs egészséges, ehhez nem kell link.

Természetesen mindenki azt iszik és eszik amit akar.

2019. aug. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!