Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Milyen volt nektek az első...

Milyen volt nektek az első alkoholfogyasztás? Kedvetekre mennyire hatott? Stb.

Figyelt kérdés
Hosszú válaszokat várok :D
2019. aug. 24. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Vicces, mert egy kupicányi "körömlakk"-tól nagyon nevettem. (körömlakk=édes női tömény pia). Elég régen volt úgyhogy ennyire emlékszem.
2019. aug. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Jó kedvem lett tőle, végigröhögtem az estét.
2019. aug. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
100%
Egyszer szilveszterkor próbáltam ki elsőnek a piálást. Ittam egy pár pohár vodkát, semmit nem ütött be. Ittam egy kis pezsgőt, minden bajom lett tőle.(szédülés, hányinger stb)
2019. aug. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Asszem egy darabig jó kedvem volt,aztán képszakadás.Jót aludtam a lépcsőházunk előtti lépcsők alatt a macskaszarban...xD
2019. aug. 28. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nővéremet elkísértem (nem tudott lerázni) az udvarlójához. Én voltam 14, nővérem 17, udvaró 23 éves. Szépen udvariasan megkínált engem is valami üdítővel a bárpultból, majd én ottragadtam az italok között. Ők filmet néztek, én meg halkan, suttyomban elkezdtem iszogatni. További részleteket homály fedi, annyi biztos, hogy a srác a vállán vitt haza, mint egy zsák krumplit, és másnap nem tudtam mi történt, viszont nagyon rosszul voltam, alig bírtam lábra állni, remegtem, szédelegtem, elképesztően fájt a fejem.
2021. márc. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!