Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Olyan magyar édeségekre...

Olyan magyar édeségekre snackekre lenne szükségem, amelyek hungarikumok, más órszágba nem kaphatóak (? )

Figyelt kérdés
Jövőhéten egy hetet töltök cserediákként Eisenachban, Németországban. A család felnőtteknek természetesen házi pálinkát illetve tokaji aszut viszek, de szeretném meglepni a gyerekeket is.

2019. szept. 21. 19:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Balaton és Sport szeletek, Ziegler nápolyi, Szamos marcipán, Mese mézes linzer, Dunakavics
2019. szept. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
22%
Én nem igen tudok olyan édességet mondani, ami echte magyar és Németországban a legutolsó sz.ar ne lenne jobb. Vigyél MARLENKÁT, az nem magyar, de nem ismerik annyian arrafelé, mint itthon.
2019. szept. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
71%
Boci csoki, Balaton szelet, Sport szelet, Szamba, Lottó, Kapucíner, Túró Rudi, Szamos marcipán termékek, búcsús édességek (pl. kókusztekercs)
2019. szept. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
88%
Balaton, Sport, Vadász, Boci, Tibi, Szamos (ebből van szilvapálinkás, a felnőtteknek).
2019. szept. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Ja, és persze Túró Rudi!!
2019. szept. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
75%
Az a piros kakas alakú nyalóka!
2019. szept. 21. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
98%
Süssetek zserbót :) Az utat simán kibírja, és pár éve amikor én voltam cserediákként Németországban, azt sem tudták mi fán terem:)
2019. szept. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
66%

Ahogy én megfigyeltem, a németeknek a magyar édességek túl édesek.... Pl előttem írta valaki a zserbót... Jó, jó, elég magyar, de az én német rokonaim biztos nem istenítenék úgy, mint bármely átlag magyar ember... Csak mondom...


Amúgy boltban kaphatókból a túró rudira szavazok, ja meg a nógrádi sóspálcikára, alias ropi...., most hirtelen ennyi ugrott be.

2019. szept. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

“Ahogy én megfigyeltem, a németeknek a magyar édességek túl édesek.... Pl előttem írta valaki a zserbót... Jó, jó, elég magyar, de az én német rokonaim biztos nem istenítenék úgy, mint bármely átlag magyar ember..”


Azok a te rokonaid. Akkor másnak már kizárt, hogy bejöjjön vagy mi? :)

2019. szept. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ami nem multi, mint a Milka vagy Mars ilyesmi azt viheted.
2019. szept. 22. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!