Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok reggel reggeli...

Miért nem tudok reggel reggelizni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Elég későn fekvő és későn kelő ember vagyok.Általában éjjel 1kor alszom el és 9-10órakor kelek fel.Kávéval indítom a napomat,utána próbálnék enni,de egyszeruen nem megy.Forgatom az ételt a számba,nem esik jól.Legalább 2-3órának kell elteljen ébredéstől ,hogy korogni kezdjen a gyomrom és enni tudjak.Jártam már úgy is,hogy pont ezen ok miatt nem ettem reggel és elindultam valahova megszédültem az utcán.Ezért gondolnám ,hogy fontos lenne a reggeli.Szerintetek mi lehetne erre a megoldás,vagy valaki van hasonló cipőben ??
2019. szept. 29. 10:27
 1/7 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem fokozatosan próbálj egyre több adagot enni reggelire. Kezdd pár falattal, pl. keksz kis cukros teával, aztan sonkaszelez pici kenyérrel.
2019. szept. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
63%
*sonkaszelet kis kenyérrel, később ehetsz már hozzá kisebb adag paradicsomot, vagy joghurtot kiflivel, emelve a mennyiségeket. Hozzászoksz nyugi!
2019. szept. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem igaza van az első kettő válaszolónak (ment a zöld kéz). Fokozatosan növeld a reggeli mennyiségét. Kezdd kávéval,kekszel. Utána jöhet vajas kalács teával. Aztán szendvics is jöhet.
2019. szept. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Köszönöm Szent Ember! Viszonoztam! :-)
2019. szept. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

esetleg egy kis valami...4 kanál gabonapehely/müzli

vagy joghurt, ezek nem annyira testesek, de cukrosak, fentart, és elvagy, talán hamarabb is megéhezel

2019. szept. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
75%

Én is ilyen vagyok Kérdező!

Azt nem írtad, hogy a későn fekvés mellett, mikor eszel utoljára? Én biztos, hogy nem este 6-7-kor vacsorázom, hanem van, hogy éjfélkor még eszem valamit és 2 körül fekszem le.

Így nyilván nem ürül ki a gyomrom és nem vagyok reggel éhes.

Mindig akkor eszem, ha megéhezem és én remekül "elketyegek" így, még elhízva sem vagyok.

(Ha reggel a kávé után bekapsz 2 szem kekszet, nem fogsz szédelegni)

2019. szept. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Este 10-11 felé eszek utoljára.De jókat írtok.Nekem a fokozatosság eszembe se jutott,egyből enném a szenvicset vagy ami éppen van itthon.Köszönöm a tanácsokat,kipróbálom.
2019. szept. 29. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!