Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Ezek az emberek azt hiszik...

Ezek az emberek azt hiszik csak ők tudnak sütni-főzni?

Figyelt kérdés

Miért van ennyi "gasztronómia szakértő"?

Az egyik facebookos főzős csoportba is elkezdtem beküldeni a kedvenc receptjeimet hetente egyet. Gondoltam én balga ha receptet oldalakon kiszoktak rakni főoldalra és mennek a receptjeim a kommentek alapján hátha itt is tudok pár embernek ötletet segítséget adni. Viszont legtöbbször mindig van pár gastro mester aki engem majd jól kioktat. Ott vannak a nagyon tudatosan táplálkozók akik nem tudnak a makrókról sem de ha nem kókuszolajat használok én vagyok a sátán az a csipet cukor pedig csak halált fog hozni a fejemre. Ott vannak a kicsit idősebbek akik jól megmondják azt, hogy én mennyire nem értek semmihez mert bizony az zsírral jó kis házi disznóból sokkal jobb mint mintha meg futtatom vajban a marhát. Főleg ők kommentelnek nagyon magas színvonalon. Már egy hamburgertől is kitudnak akadni és elkezdenek ősi alföldi datoka bölcsességeket irkálni. Volt többször is olyan, hogy rám írtak például mikor vegán fasírtot csináltam vagy mikor garnélát. "sZEDDD LE MET UNDORITO!!4! nEM LEHET IDE ILYNEKET KITENI..." Mikor véletlenül valami kicsit drágább árfekvésű receptet rakok fel akkor jön a hú de drága, jaj hát nekünk erre nem telik. Meg a tipikus "Mi ez madár kaja? A Náncsikai unokahúga aki 6 éves és a kék a kedvenc hangja többet eszik XD". Vagy oda gyűlnek a gastro mesterek is akik nyaranta macaronos, sáfrányos kézműves jégkrémet esznek a Balatonnál egy jó adag tavalyi olajban sült lángossal meg friss föllel. Be kell vallanom egy szinten szórakoztatnak ezek az emberek mert annyira a sjaát kis buborékukban élnek, hogy h valami nem illik bele az csak rossz lehet.



2019. okt. 13. 13:03
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Mi ennek a csoportnak a neve? Most kedvem lenne egy jót röhögni.
2019. okt. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Van kábé hatezer plusz egy főzős csoport fészen. Ha nem szimpi a tagság, miért nem választasz egy másikat? Miért élvezed, hogy dühönghetsz rajtuk?
2019. okt. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg lépj ki a csoportból, ha ennyire idegesít!

Vagy ezt amit ide írtál, miért nem odateszed fel?

Egyébként a Facebookon kívül van a neten millió NEVES receptmegosztó oldal, használd azokat!

2019. okt. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%

Valami izomagyú fórumon láttam ilyen jóltájékozott badibilderek párbeszédét:

- Tegnap megettem egy almát.

- Bolond vagy? Abban cukor van, hízlal!!


Szóval a legjobb, amit tehetsz, hogy magasról szarsz az önjelölt okostojásokra. A neten ezerszámra tenyésznek a kretén megmondóemberek, keress valami nyugisabb olvasnivalót. A net bugyrai végtelenek, ami érdekel, annak az elolvasásához is rövid az élet :)

2019. okt. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%

Jegyezd meg egy életre:

A politikához és a főzéshez mindenki saját maga ért a legjobban!:)

2019. okt. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az internet tele van önjelölt okoskodókkal. Nincs olyan téma, amihez ne szólna hozzá néhány ilyen. Ennek nem a főzéshez van köze, ez egy ember típus. Ha idegesít, keress olyan csoportot, ahol ezt nem hagyják.

Ha különlegesebb ételt tennél fel, keress neki megfelelő csoportot, mert ott értékelik is az emberek, nemcsak belekötnek. A vegán fasírtot vegánoknak szóló, a garnélásat mediterrán ételeket gyűjtő csoportba tedd.

2019. okt. 13. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer, amikor már kidühöngted magad, látogass el a Cookpadra. Ott nem fogják fikázni a receptjeidet.
2019. okt. 13. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!