Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Kinek milyen étkezés helyettes...

Mary75 kérdése:

Kinek milyen étkezés helyettesítő fehérje jött be? Kinek milyen a tapasztalata? Melyik az a termék ami valóban kivált egy étkezést? (pl. Vacsora)

Figyelt kérdés
Elsősorban olyan írjon aki már tapasztalt,kipróbált termékeket.
2019. okt. 21. 07:33
 1/4 Mr.Q77 ***** válasza:
Miért és milyen sűrűn akarsz kiváltani étkezést (melyiket)?
2019. okt. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

13 kor szoktam ebédelni és utánna csak vacsorázok. A vacsorát szeretném kiváltani.

Amit vettem a Scitec üzletben a Diet Protein az sajnos nem vált be. 3 óra hossza múlva éhes lettem, reggel éhesen ébredtem. És mivel koffeint tartalmaz nehezen tudtam elaludni.


Van egy nagyon jó termék a Lifestore-nak ami valóban kivált egy étkezést de az irreálisan drága. (Diet Shake)

2019. okt. 21. 18:36
 3/4 Mr.Q77 ***** válasza:
100%

De miért akarod kiváltani a vacsorát? Nincs lehetőséged/időd enni? Ez lett volna a fő kérdés.


A fehérje önmagában nem étkezés helyettesítő táplálék (esetleg szálkásításnál). Vannak étkezést helyettesítő táp kiegészítők amik jellemzően fehérje/szénhidrát/vitamin és egyéb formulák kombinációi. Én is eszem rendszeresen fehérjét reggel a zabkásába keverve de csak ennyi.


Pont arra kell hogy törekedj hogy ne így akarj vacsorázni, ezeket arra tervezték hogy ha netán szigorú étrendet követ valaki de nincs módja komplett étkezéshez (edzés után/utazás/verseny stb.) akkor ezzel pótolni tudja gyorsan.


Egyél rendesen szilárd kaját, nem tesz jót a gyomrodnak ha rendszeresen shaket iszol szilárd helyett.


Nem tudom az anyagi helyzeted, korod, milyen sportot űzöl stb. De egy rántotta elkészítése hagymával + kis teljeskörűség kenyérrel (ajvárral kombinálva nagyon fincsi) nem sok idő és ördöngösség. Vagy ha rohanásba vagy akkor reggel már csinálj magadnak egy guszta szendvicset vacsorára vagy reggel csinálsz magadnak zabkását amihez adsz fehérjét este megeszed (bár inkább reggelire ajánlom), de ha egy boltba beugrasz és veszel csak egy zsírszegény sajtot + olajbogyó + vagy szőlő ... végtelen a variáció. Szóval ne étkezést helyettesítőre törekedj,


én is voltam fiatal és akkor tényleg azt hittem csak tömegnövelőtől lehet nőni ha nem eszel valamit akkor semmi se ér semmit :) de ez butaság, ár/érték arányban brutal drágák és csak a marketing hiteti el velünk hogy szükségünk van rá-


Fehérjétől azért maradtál éhes mert ha még dupla adagot is ettél a fehérje a kcal tartalma viszonylag alacsony volt egy komplett vacsorához viszonyítva.

2019. okt. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Amikor dolgozok alig van időm, elég nehéz követni a diétát.

Liszt, cukor, olaj. Ezeket igyekszem kerülni. Rengeteg zöldséget eszem.

Fehérjét is iszom.


Most indult meg a fogyás - 3 kg lement és még megy is amióta vacsorát helyettesítem a Diet Shake porral. (Amúgy nagyon finom.) Csak nem sokára elfogy. Irreálisan drága így keresek más fajta port amivel kitudnám váltani a vacsorát.

2019. okt. 23. 11:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!