Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Egyesek miként képesek hidegen...

Egyesek miként képesek hidegen fogyasztani zsíros ételeket?

Figyelt kérdés

Gondolva itt a pörköltfélékre, töltött káposztára és hasonló ételekre.


Engem ennek a gondolatától is a rosszullét kerülget...


2019. nov. 3. 12:12
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én tudok, nem leszek tôle rosszul sose. Na, de most hogy mondod megyek is enni valamit :D
2019. nov. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Simán, kanállal, kétpofára.
2019. nov. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
75%

Hát, én is sokáig rosszul voltam tőlük hidegen.

Aztán most vagy sétálok oda-vissza 10 percet az egyetemen a mikróig, vagy megeszem hidegen a kaját. Na, így már egyből jó melegítés nélkül is.

2019. nov. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"Engem ennek a gondolatától is a rosszullét kerülget..."


Én sem szeretem, mert hidegen nekem nem jönnek ki annyira az ízek, de a férjem kifejezetten hidegen szereti a töltelékeket a káposztából.

Bajod nem lesz tőle, mert a szalonnát, vagy a zsíros kenyeret sem melegítve eszed.

2019. nov. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
51%

A szájukon át.

A többivel neked nem kell foglalkoznod.

2019. nov. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
30%

Miért kellene melegen enni?

A zsíroskenyeret is hidegen eszed, pedig azon ugyanolyan zsír, mint a pörkölt vagy hasonlók.


Veled az a baj, hogy teljesen begyepesedett a gondolkodásod, és minden csak úgy jó szerinted, ahogy 100 éve is megszokott volt.

2019. nov. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 helikopeter válasza:
Jó zsíros töltött káposzta, éjjel kettőkor a hűtő romantikus fényénél, fazékból, merőkanállal az orcádba pakolva az élet kisebb csodája!
2020. máj. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!