Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hol kapható Magyarországon...

Hol kapható Magyarországon Fig Bar?

Figyelt kérdés

Ilyen fügés süti, nem tudom magyarul hogy hívják. Így néz ki: [link]


Van teljes kiörlésű is, meg "sima".



2019. dec. 12. 22:24
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
nem lattam meg, de montenegroban, boszniaban es horvatorszagban stb van, strudle neven. nem csak fuges izben, van szilvas, cseresznyes, vegyes gyumolcsos is meg talan meg tobb is, en ezeket kostoltam mar. viszont ha rakeresek csak reteseket ad ki, mivel ugye azt helenti, pedig a dobozara ez van irva mert minden evben hozunk es nagyon szeretjuk. tescoban is van valami olasz suti de az kemenyebb, nem ilyen. medela strudle (smokva-ez a fuges) neven megtalalhato. most katom, van csokival bevont is ;) itt kaphato elvileg: [link]
2019. dec. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
vagy a masik tippem: Mulino Bianco Settembrini édes töltött keksz fügével és fügelekvárral
2019. dec. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

[link]

bocs a link lemaradt


teljes kiorlesut viszont egyikbol sem lattam

2019. dec. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Ha még tud valaki más infót, írhat. :)
2019. dec. 13. 00:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!